Výsledky 2. kola Tipovačky

Když se podíváme na výsledky KP tak čtyři „špíly“ skončily nejtěsnějším rozdílem 1 : 0 a zbytek zápasů byl poměrně střelecky plodný. Nejvíce branek viděli diváci v Heřmanově Měštci a v Hlinsku, kde hosté nadělili domácím „bůra“, budiž domácím útěchou vstřelená čestná branka. „Bétřídní“ šlágr mezi Pomezím a Sebranicemi nabral poněkud jiné osnovy, než mu byly předpovídány. A domácí přestříleli před výbornou diváckou kulisou ( 370 +- koukajícíh, pokřikujících, spokojených, nespokojených, a popíjejících diváků  ) hosty 4 : 2.

Takové výsledky měli neblahý vliv na naši „malou“ soutěž, jelikož nikdo netrefil 2 přesné výsledky 😦 ! A tak jsme museli vítěze určit z těch, co se trefili do černého jednou a sčítat půlbody za každý dobře uhádnutý konec zápasu( Př. Tip – 2:0, zápas skončil 10:5 tak tipující má půlbod. ) Ale co čert nechtěl ?! Na nejvýším součtu bodů( 3 ) se nám vyšplhali 3 tipující. Tak jsme zkusili ještě jeden způsob, jak určit vítěze a to vzít zápas Polička – Litomyšl a tomu, kdo byl nejblíže dát výhru. Pro mě k pláči pro Vás k pousmání je to, že tato trojice tipla stejný výsledek a to 3 : 1 pro domácí !! Tak si každý odnese po pivku či po limonádě, a nezbývá než doufat, že další kolo přinese jednoznačného vítěze !

Tipujících se nám sešlo 28, což je nárůst o 8 oproti 1. kolu.
Z toho jeden přesný výsledek uhádly : Michal Škoda ( Cer. – Lanš. 1 : 0 ), Petr Scheib st.  ( Cer. – Lanš. 1 : 0 ), Jan Bednář ( V. Mýto – MFK Chrudim B 1 : 0), Pavel Bureš ( Cer. – Lanš. 1 : 0 ), David Houska ( Cer. – Lanš. 1 : 0 ), Vojtěch Klein ( Choceň – Moravská 0 : 1 ), Tomáš Poul ( V. Mýto – Chrudim B  1: 0), Jiří Čípa ( Cer. Lanš. 1 : 0).

Výslednými výherci s 3 body ( 1 přesný výsledek + 4 x uhádnuté konečné výsledky zápasů ) jsou :

Jiří Čípa, Michal Škoda a Petr Scheib st. 

Výhercům gratulujeme, poukázky obdržíte e-mailem a nezbývá než se těšit na další kolo, které otevřeme v průběhu odpoledne !!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.