Výsledky 3. kola Tipovačky

Tak se nám týden s týdnem sešel a máme tady již tradiční výsledky tipovací soutěže. Po neuvěřitelně dlouhém cyklistickém závodu s deštěm, který jsem smolně prohrál již ve 20. vteřině, kdy déšť vsítil svoji první kapku na mé tričko, mně déšť vlil jakýsi entuziasmus do krve, a tak výsledky jsou tu již dnes. A jak to tedy dopadlo ? Měli jste šanci tipovat 12 zápasů, z nichž cesta k úspěchu vedla úspěšným uhádnutím dvou přesných výsledků. Nečekaně doma podlehli Svitavy mančaftu z Žamberku, a Chrudim B nadělila Heřmanovu Měštci na cestu domů nelichotivou „šestku“. Hokejový výsledek se zrodil v Sebranicích, kde domácí remízovaly 4:4 s „turky“ z Verměřovic, pro nezasvěcené naše béčko překvapivě vyhrálo na půdě doposud vedoucích Libchav a Pomezí i pro zasvěcené nečekaně podlehlo na půdě Vysokého Mýta místnímu béčku 2:1. Trošku se nám opět situace zkomplikovala ve výsledcích, když se sešli dva výherci se stejným počtem bodů. Zajímavostí tohoto kola bych vyhlásil shodu v tipu mužské části rodiny Scheibu, když se Petr,Petr st. a Honza trefili do výsledku z Litomyšle. Celkově 11 tipujících trefilo jeden zápas, 1 trefil dva zápasy a 1 trefil tři duely! 

Tipujících se nám sešlo 29, což je nárůst o jednoho oproti 2. kolu.

Jeden přesný zásah si připsali : Matěj Sion( Litomyšl – Lanškroun 2:1 ), David Coufal( Polička – Třemošnice 3:1 ), Petr Scheib ml. ( Litomyšl – Lanškroun 2:1 ), Ondřej Slaný ( Polička – Třemošnice 3:1 ), Zdeněk Stodola( Vysoké Mýto B – Pomezí 2:1 ), Martin Klein( M. Třebová – Hlinsko 2:1 ), Jiří Mužík( M. Třebová – Hlinsko 2:1 ), Petr Scheib st.( Litomyšl – Lanškroun 2:1 ), Jiří Čípa( Č.Třebová – Choceň 3:0 ), Jan Scheib( Litomyšl – Lanškroun 2:1  ), Vojtěch Klein( Vysoké Mýto B – Pomezí 2:1 )

Dva tipy uvízli v síti Miroslava Kováře ml. ( Litomyšl – Lanškroun 2:1 ; Polička – Třemošnice 3:1 )

Tři zásahy do černého má na kontě Bobeš Štoudek ml. ( Polička – Třemošnice 3:1 ; Č. Třebová – Choceň 3:0 ; Libchavy – Polička B 1:2 )

Podle pravidla dvou zápasů a následného sčítání bodů ( přesný výsledek 1b, tipnutý konec zápasu 0,5b ) mají oba borci shodně po 3,5b! Tudíž si výhru rozdělí v poměru 1x 0,5l nápoje + 1x 0,3l nápoje.

Výhercům opět gratulujeme, poukázky obdržíte e-mailem a nezbývá než se těšit na další kolo, které otevřeme možná dnes, ale spíše zítra.

Litomyšl Lanškroun 2:1
Dobříkov Cerekvice 3:2
Č. Třebová Choceň 3:0
Svitavy Žamberk 1:2
Chrudim B H. Městec 6:1
Holice V. Mýto 2:0
Moravská Třebová Hlinsko 2:1
Polička Třemošnice 3:1
Libchavy Polička B 1:2
Sebranice Verměřovice 4:4
V. Mýto B Pomezí 2:1
Č. Třebová B Svitavy B 4:2

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.