Přípravky na domácím turnaji bezkonkurenční !!!!

Starší přípravka :

Domácí turnaj bez ztráty bodu !!

Domácí stadion – jako pořadatel druhého turnaje sezony, fantastické publikum a hlavně předvedený výkon domácích borců byli hlavními důvody si užít krásnou neděli !!!!

Náš tým si byl vědom, že nesmí první zápas hrát jako před týdnem a od samého začátku se předváděl nádherný fotbal, na který se určitě dalo koukat. Celý turnaj kluci plnili pokyny trenérů, bojovali a zcela ovládli tento turnaj. Obrovské poděkování patří domácím fanouškům a rodičům, kteří nám celý turnaj fandili. DĚKUJEME…

Branky : 2x Mužíková, Hynek, Dospíšil

Sestava Poličky : Lajžner, Valouch, Demel, Hynek, Mužíková, Slezák, Sotona,Češka,Dospíšil,Vu Thanh Dat,Tůma

Trenéři : Lajžner Roman, Kozel Michal a Karlík Jan

Mladší přípravka :

Pohádka …..

Turnaj mladších přípravek v Poličce.
Bylo jedno městečko jménem Polička. V tom městečku se hrál turnaj malých fotbalistů. Všichni hráli, hráli jen Poličáci vše vyhráli. Mladší, starší dohromady všechny body brali. Ale hezky od začátku.
Zápas s Chocní byl zpočátku vyrovnaný. Hosté byli v 1.půli velmi vyrovnaným soupeřem, ale ve 2.půli i díky excelentímu střeleckému koncertu Kuby Mitáše, za přispění celého mužstva, které předvádělo pohledné akce zakončené góly, jsme soupeře porazili.
Druhým sokem byl celek Litomyšle. Poločasový sumář : 5 gólovek=výsledek 5:0? Omyl. 0:0. Jenže proti příkladně bojujícímu domácímu mužstvu, které nechalo na hřišti opravdu vše neměli hosté šanci. Prostě jsme šli výhře hodně naproti.
Poslední zápas s Libchavama začal pěkně svižně. 1.minuta – rychlý protiútok-1:0. Výborný začátek, ale to bylo z naší strany vše. Hráči kazili přihrávky, a soupeř našich chyb málem využil. Po přestávce hráči zabojovali a slavili i v tomto zápase vítězství.

Výborný týmový výkon, dnes podpořený střelcem Kubou Mitášem, a převedená hra byly základem úspěchu. Poděkování patří také fanouškům za skvělou atmosféru.