Přípravky na turnaji v Ústí nad Orlicí

Starší přípravka :

Starší přípravka 2x vítězně, ale výkon o polovinu horší než minule

Po minulém týdnu a třech vítězství se naše malé hvězdy tak uspokojili, že trenéři s dnešním výkonem určitě spokojeni být nemohou. Chyběla mezihra, která nás zdobila před týdnem, kluci neběhali, nebojovali, mysleli si že výsledky přijdou sami. Nemůže být každý týden posvícení, ale doufám, že je to ponaučení pro příště a v týdnu na tréninku zamakáme a je vidět, že je pořád co zlepšovat. Jinak turnaj v Ústí byl organizován příšerným způsobem, jsme jen rádi, že už tam v podzimní části nejedeme.

Branky :  2x Hynek, Mužíková, Dospíšil

Sestava Poličky : Lajžner, Valouch, Demel, Hynek, Mužíková, Slezák, Sotona, Češka, Pejchar, Dospíšil

Trenéři : Karlík Jan, Kozel Michal

Mladší přípravka :

Po úspěšném vystoupení v minulém kole jsme s obavami zajížděli do Ústí n. Orlicí. Po oslavách přichází kocovina, a ta byla pořádná. V zápase s Chocní jsme za celý poločas soupeře pustili na naši půli pouze 1.poločas a zplodilo se skóre 2:0 a předvedená hra už leccos naznačovala.Výsledek 2:2 byl zklamáním.

Zápas s Ústím byl hrou kočky s myší. Bohužel kočky byly domácí. Snad jen větší nemohoucnost při zakončování domácích hráčů nás ochránila od pořádného výprasku.

Duely s M.Třebovou jsou letos mimořádně vyrovnané. Nejinak tomu bylo i dnes. Vyrovnaná hra a větší důraz soupeře nás poslali do kolen. Kalich hořkosti jsme vypili až do dna, ale zaslouženě. Nedostatek důrazu, nepřesnosti, „Ospalost“  a zmatená hra, prostě vše co nás minule zdobilo tentokrát chybělo. Organizace turnaje to je jiná kapitola, která do fotbalu nepatří.