Program oddílu na víkend ( 8. – 9.10.2011 )

TEAM A :

1. FC Žamberk – SK Masokombinát Polička

Mistrovské utkání krajského přeboru mužů Pardubického kraje.
Začátek utkání v Sobotu 8.10. v 16:00, odjezd ve 13:45h

Rozhodčí: Pavlas, Chládek, Jelínek 

Po velice těžkém domácím zápase proti celku z Heřmanova Městce zajíždíme do Žamberka, který podlehl na půdě Č.Třebové 2:1. V tabulce nás dělí 4 body, ale my máme narozdíl od Žamberka zápas k dobru. Určitě to nebude procházka růžovým sadem, už kvůli opětovné absenci několika hráčů. Ať je to Opina, Král či Stejskal, tak se ukázalo, to že chybí je znát. O zápase Žamberka v Č.Třebové si můžete přečíst zde.  Držme našemu celku palce, a dotáhne se na dosah vedoucích Holic, které zajíždějí do Dobříkova.

Předpokládaná sestava : Reichl – Škoda, Pavliš, Jílek, Švec T., – Petr O., Navrátil,  Čípa (Mužík Jiří) , Netolický, Mužík Jan – Nekvinda (Poul, Scheib)

TEAM B :

SK Masokombinát Polička „B“ –  FK Česká Třebová „B“ 

Mistrovské utkání 1.B Třídy skupiny B mužů Pardubického kraje.
Začátek utkání v Neděli 9.10. v 16:00
Rozhodčí: Vašek, Pokorný, Slor.

Prohrou ve Vysokém Mýtě jsme se vzdálili vedoucím Libchavům narozdíl 5 ti bodů. A se stejným počtem 16 ti bodů nás dotáhl celek Semanína. Právě Semanín v minulém kole vyloupil našeho současného protivníka, když vyhrál 1:0. Č.Třebová se krčí na předposledním místě s 8 mi body, před beznadějně poslední Chocní, která má na kontě 1 bod, který jsme ji „darovali“ my. Snad zlomíme prokletí proti nepříliš úspěšným celkům, co se z pohledu tabulky týče. Pokud nemáte v neděli od 16:00, co dělat, určitě doražte na poličský stadion.

Předpokládaná sestava: Vopařil – Bouška, Kovář, Čípa, Bureš – Vondra, Stoklásek, Kučera, Scheib – Stodola, Poul (Mihulka, Klein V., Dittrich)

DOROST :

SK MK Polička – FK Česká Třebová

Mistrovské utkání krajského přeboru dorostu Pardubického kraje.
Začátek utkání v Neděli 9.10. ve 13:45 hodin
Rozhodčí : Slor, Pokorný, Vašek.

Náš dorost čeká rovněž celek Č.Třebové, která je v tabulce o bod za námi. V minulém kole třebováci porazili celek z Přelouče 4:2. Náš celek ztratil tříbrankové vedení v Holicích, kde nakonec remizoval 3:3. Doufejme, že kluci zaberou a ukážou, že  fotbal nehrají „jen tak pro prdel“.

ŽÁCI : 

SK MK Polička – Sokol Radiměř

Mistrovské utkání 1.A třídy žáků Pardubického kraje.
Začátky utkání v Sobotu 8.10. v 9:30 a 11:15 h
Rozhodčí: Štěrba.

Prohra se suveréním Lanškrounem v minulém kole kluky určitě mrzet nemusí, jelikož na hřišti odevzdali maximum. Proti Radiměři to bude pro naše borce těžký zápas hlavně co se týče větších tělesných proporcí radiměřských borců, o které se mohli přesvědčit v minulém zápase s nimi. Určitě věříme, že můžeme bodovat naplno!

PŘÍPRAVKA :

Turnaj v Lanškrouně

Začátek v Sobotu v 9:00h, Odjezd v 7:45h

V Sobotu přípravky odjíždějí na turnaj do Lanškrouna, kde jím budou čelit celky Lanškrouna, Litomyšle a Ústí nad Orlicí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.