Přípravky v Jablonném

Starší přípravka :

Venku šestibodový.

V sobotu 22.10. zajížděla přípravka k poslednímu turnaji podzimní části sezony do Jablonného n. Orlicí. Hned v prvním zápase jsme narazili na domácí mužstvo a protože jsme soupeři nechávali hodně prostoru prohráli jsme 4:1.

Ve druhém zápase jsme hráli proti námi dosud neporaženým mužstvem z Ústí n. Orlicí. Tentokrát jsme však soupeře zaskočili vynikajícím výkonem, o čemž svědčil i výsledek 5:2 v náš prospěch.

Do třetího zápasu proti Libchavům jsme nastoupili velice vlažně a o poločase jsme prohrávali už dva nula. Do druhého poločasu jsme však nastoupili jako úplně jiné mužstvo a ukázali jsme všem že když se chce,všechno jde. Hnáni opět skvělými fanoušky jsme zvítězili 6:2.

Z Jablonného s bodem

V posledním turnaji sezóny, jsme dokázali vybojovat pouze bod proti domácím. V dalších zápasech se nám už tolik nedařilo.