Přípravky na turnaji v Ústí nad Orlicí

Starší přípravka – Ústí nad Orlicí

V prvním zápase jsme hráli proti domácím a tento zápas by se dal nazvat jako“klasický zápas prvního jarního kola“. Naši borci počínaje brankářem a konče posledním útočníkem na hrotu neměli vůbec chuť do hry a to nemluvím o bojovnosti a nějaké fotbalové kvalitě. Proto můžeme být rádi, že tento zápas skončil pouze prohrou 2:1 a to jenom zásluhou nemohoucnosti střelců z Ústí.

Polička  –  Ústí nad Orlicí    1:2
Branka: Hynek Martin

Jelikož rozmluva s hráči o přestávce byla “asi“ velice plodná tak v druhém zápase proti celku Libchav to byl výkon na, který by každý trenér mohl být pyšný. Naše hra nepostrádala bojovnost, nadšení a hlavně velikou fotbalovou kvalitu všech 9 hráčů a samozřejmě brankáře. Třešničkou na dortu v tomto utkání bylo i to, že  2x skóroval Jakub Slezák a 1x Dat Vu Thanh, což jsou velice „sváteční střelci“.

Polička – Libchavy           6:1
Branky: 3x Martin Hynek, 2x Jakub Slezák,1x Dat Vu Thanh

Třetí zápas byl velice kvalitní, kdy jsme soupeře naprosto přehráli. Naši borci ještě vystupňovali své tempo a jednoznačně porazili družstvo Chocně.

Polička – Choceň             4:1
Branky: 2x Jakub Slezák, 1x Martin Hynek, 1x Josef Jonáš

Sestava SK Polička : Mará Lajžner, Vojta Demel, Dat Vu Thanh, Táďa Dospíšil, Mates Valouch, Kuba Slezák, Jirka Marek, Pepíno Jonáš,  Jiřa Tůma

Trenér : Kozel Michal

Turnaj mladších přípravek v Ústí nad Orlicí 

K prvnímu mistrovskému turnaji jsme odjížděli s obavami. Opět nás oslabili zdravotní potíže některých hráčů. Panovalo deštivé a chladné počasí. Po zkušenostech z minulého roku jsme se obávali organizace turnaje a v neposlední řadě jsme si nebyli moc jisti herním projevem mužstva – jak se nám podařilo natrénovat přes zimu?

Ovšem veškeré obavy hráči rázně smetli ze stolu hned v prvním zápase s velkým favoritem turnaje, s domácím mužstvem. Snad až na úvod zápasu, kdy jsme tradičně spali, hráči předváděli kvalitní fotbal! Soupeře jsme přehrávali a dokonce přestříleli. Výsledek 4:3 je velkým překvapením i pro nás.

V dalších dvou zápasech hráči předvedli neméně kvalitní hru s množstvím pohledných akcí a přesným zakončením. I když síly ubývaly, kluci svojí bojovností a chutí vítězit dotáhli zápasy do úspěšného konce.

Pochvalu zaslouží celý kolektiv. Nutno vyzdvihnout střelce J. Mitáše a zdravotně indisponovaného A. Macha, který po prodělané viróze dorazil pomoci mužstvu v polovině druhého zápasu.

Výsledky:

Polička – Ústí n. O. 4:3
Branky: Mitáš 2x, Valouch, Horníček

Polička – Libchavy 3:1
Doležal 2x, Horníček

Polička – Choceň 3:1
Branky : Mitáš 3x

Sestava SK Polička: Spálenka P., Pham, Bednář, Mach, Horníček, Doležal, Mitáš, Škacha, Valouch, Vondra, Zahradníček.

Trenér : Radek Mlynář

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.