Tým VPS obhájil loňský primát

Polička – V pořadí 27. ročníku oblíbeného turnaje v malé kopané O putovní pohár ředitele společnosti THT Polička se zúčastnilo sedm družstev.

Na velmi dobře nachystaném starém hřišti Sokola Pomezí se hrálo systémem každý s každým. V horkém počasí sehráli všichni účastníci šest zápas a to byla pořádná porce.

Prvenství z minulého ročníku obhájil celek VPS Polička hrající ve složení: J. Dittrich st., R. Kysilko, M. Kysilko, F. Švec, M. Neumeister, L. Soukal, O. Kučera, M. Opršál a V. Obolecký.

Na druhém místě skončil celek BorTel (Borová/Telecí) a třetí pozici v turnaji obsadili Fešáci. Další pořadí poté bylo následující: čtvrtý Pat a Mat, pátý Tatran, šestí žáci Pomezí a sedmý celek Pražská S.

Vyhlášeni byli také nejlepší jednotlivci: brankář Jarmil Svoboda (Fešáci) a střelec Ondřej Kučera (VPS, 7 branek). Nejstarším hráčem byl Jaroslav Dittrich (VPS) a nejmladším Adam Andrle z Pomezí, mezi nimiž byl věkových rozdíl plných dvaačtyřicet let.

„Poděkování za velmi zdařilý průběh turnaje patří rozhodčím Havránkovi, Gebovi a Sauerovi, staré gardě Pomezí za přípravu hřiště a zázemí a samozřejmě i třem desítkám sponzorů,“ řekl hlavní pořadatel turnaje Radek Pruška.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.