Béčko na jaře poprvé vyhrálo a přehrálo „Turky“ z Verměřovic 3:2

skpoklicka_2  SK POLIČKA „B“ – Sokol VERMĚŘOVICE    3:2 (1:1)Sokol Verměřovice

Branky: 4. Ondřej KUČERA 1:1, 61. Vojtěch KRÁL 2:1, 74. Vlastimil KALÁŠEK 3:1 –  2.a 78. Jiří SKLENÁŘ 0:1, 3:2

Sestava: Dobeš – Mihulka (61.Kalášek), Král L., Stoklásek, Bureš – Vaško (71.Vondra), Klein V., Kučera, Kysilko (46. Jílek), Stodola (46.Král V.), Mužík Jan

Skoro s měsíčním zpožděním, oproti rozlosování,  se hrál v Poličce opět mistrovský fotbal. A začátek zápasu byl pro přítomné diváky vcelku zajímavý. Už ve 2. minutě chyboval z pozice stopera L.Král a jeho kličku vystihl hostující SKLENÁŘ a poslal hosty do vedení  0:1, střelou k tyči. Ovšem ne nadlouho, protože už ve 4. minutě jako správný kapitán zavelel ke zteči Ondřej KUČERA a krásnou střelou do šibenice  srovnal stav utkání na 1:1. V 7. minutě mohli jít hosté opět do vedení, ale výborným zákrokem se uvedl v brance Mirek Dobeš a hostujícího útočníka v sólovém nájezdu vychytal. Ve 22. minutě po samostatné akci mířil těsně nad opět Ondřej Kučera.

V poločasové přestávce sáhli domácí ke dvojitému střídání a vyplatilo se.

V 61. minutě se po chybě hostujícího stopera, po dlouhém výkopu brankáře Dobeše, prosadil střelou z voleje Vojtěch KRÁL 2:1.V  74. minutě vybídl ke skórování kolmicí za obranu opět Vojtěch Král, střídajícího Vlastu KALÁŠKA, který se v souboji s hostujícím brankářem nemýlil upravil na dvoubrankové vedení 3:1. Hosté ovšem nesložili zbraně a v 78. minutě se prosadil důrazný SKLENÁŘ podruhé v utkání a snížil na 3:2. V závěru utkání už domácí zasloužené jednobrankové vedení uhájili.