Áčko prohrálo a kleslo tak na poslední místo tabulky:

Muži „A“

FC Jiskra Heřmanův Městec – SK Polička 2:0 (2:0)

Povzbuzeni prvním vítězstvím v sezoně z minulého týdne vyrukovali hosté na půdě soupeře z Chrudimska s odhodláním porvat se o další, ovšem první poločas se jim nepovedl. Prim hráli domácí fotbalisté, které v 17. minutě poslal do vedení Salfický a po necelé půlhodině hry překonal Slaného také přesně střílející Dvořáček. Poličským se hra nedařila podle představ, byli málo nebezpeční, a hned o poločase tak trenér sáhl ke dvojnásobnému střídání. Po změně stran se hosté vydali přece jenom odvážněji směrem dopředu, ale jejich útočné snažení končilo převážně před hranicí pokutového území. Zkušeného brankáře Žďánského se jim nepodařilo překonat a nula na kontě vstřelených branek zůstala na jejich straně do závěrečného hvizdu. Domácí dohráli závěr takticky a vítězství si hlídali.

Fakta – branky: 17. Salfický, 29. Dvořáček. Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 1:1. Diváci: 180. Poločas: 2:0. Heřmanův Městec: Žďánský – Jošt, Salfický (90. Vrátil), Hlaváč, D. Jablečník – Netušil (58. Doša), M. Jablečník, Mach (64. D. Zrůst), Dvořáček – Svoboda (81. Kosina), Rodek. Polička: Slaný – Pavliš, Andrle, Čejka, Netolický – Pazdera, Awuku (66. Mužík), Švec, Navrátil – T. Mbah (46. Jílek), M. Mbah (46. J. Nespěšný).

“ Vyrovnaný zápas ve kterém o proti nám domácí své šance proměnili. Bohužel patnáct individualit nedělá dobrý team, pokud by se mi podařilo dát team dohromady, má kvalitu na divizi, ale v tuto chvíli tvoří mužstvo pouze patnáct individualit, mužstvo nešlape  …. při pohledu na celých devadesát minut by zápasu spíše slušela remíza. Z naší strany to však byl evergreen. Hrajeme solidní fotbal, ale neskutečně se nadřeme na góly. Soupeř prostě dvě branky vstřelil, my svoje šance nezužitkovali a v tom byl ten rozdíl. Co se týče hry, nemusím toho klukům příliš vyčítat, efektivita však zoufale chybí….  podotkl trenér Kozel.