Sokol Městečko Trnávka – SK Polička „B“ 1:2 (1:1)

Branky: 20. Grulich Daniel – 12. Stejskal Mirek, 80. Mužík Jakub (pen.)

Sestava: Bačovský Marek – Punar Karel, Cacek Jan, Švec František, Kubát Patrik – Klein Vojtěch, Andrle Adam, Čáslavský David (6. Škorpík Karel), Mužík Jakub – Stodola Daniel (78. Čáslavský Radek) , Stejskal Mirek

Z Webu soupeře:

Trnávka nezvládla utkání s poslední Poličkou B a po špatném výkonu z druhého poločasu si připsala na své konto další prohru 1:2.
Trnávka mohla otevřít skóre v 8. minutě, z velké šance ovšem bylo pouze trefené břevno. O 4 minuty později využili hosté první šanci a ujali se vedení – 0:1. Ve 20. minutě srovnala Trnávka zásluhou Grulicha po dorážce na 1:1. Následovalo několik příležitostí Poličky, chyběla ale přesnější muška. Štěstí neměl ani 3 minuty před poločasem Stenzl, a tak se šlo do kabin za remízového stavu.
Po změně stran bohužel Trnávka úplně odpadla a tlak hostů narůstal. V 65. minutě dobře zasáhl Hensl proti slibné střele Poličky, o 10 minut později předvedl další dobrý zákrok. V 83. minutě zabránil Michalčák na poslední chvíli inkasování branky, jenže o 2 minuty později odpískal rozhodčí penaltu pro Poličku za faul Hensla a hosté šli podruhé do vedení. Na to již Sokol nedokázal odpovědět a znovu tedy prohrál 1:2.

Bohužel tentokrát Trnávka hrála pouze 30 minut, zbytek utkání byl špatný. Nezbývá než doufat v obrat a pokud možno již příště proti Jaroměřicím, kterým má Trnávka co vracet.