Sportovní kluby Polička – TJ Metra Linhartice 4:0(1:0)

Branky: 11. Švec Tomáš, 56. Stejskal Miroslav z pk, 62. a 88. Stodola Daniel

Sestava: Vraspír Kryštof – Cacek Jan (73. Hatašta Petr), Punar Karel, Andrle Adam (56. Škorpík Karel),
Kubát Patrik (46. Čáslavský Radek) – Dvořák Jakub, Klein Vojtěch, Švec Tomáš, Kučera Jakub (46.Pazdera Vojtěch) – Stodola Daniel, Stejskal Miroslav.

Béčko doma potvrdilo vítězství z minulého týdne a po solidním výkonu porazilo vysoko svého soupeře. V 11. minutě se parádně trefil přízemní střelou k tyči z 20m Tomáš Svec -1:0, v 56. minutě byl v pokutovém území faulován Stodola a Mirek Stejskal pokutový kop proměnil 2:0, v 62. minutě se dorážkou z malého vápna prosadil Dan Stodola -3:0 a v 88. minutě po krásné kombinační akci svoji druhou brankou v zápase  Dan Stodola upravil na konečných 4:0.