Jarní sezóna Tlapnet KP startuje !

Nezpůsobilé travnaté hrací plochy si vynutily odložení některých utkání a týká se to i mužstev ze Svitavska. Hrát nebude Moravská Třebová v České Třebové a Litomyšl ve Slatiňanech, oba tyto duely se dohrají v úterý 8. května.

První zápas čeká na Poličku, ta nastoupí v Chocni, kde mohou v případě nutnosti využít umělou trávu. Bude to velký otazník, v jaké formě se hosté představí, po zimní přípravě, která dle slov trenéra Kozla prakticky neexistovala, nikdo neví, co od jeho svěřenců čekat. Hraje se v sobotu od 14 hodin.

O den později se ve stejný čas začnou ze sestupových pozic hrabat svitavští fotbalisté. Jejich soupeřem je Žamberk a hned se tedy jedná o velice důležitý souboj rivalů ze spodních tabulkových vod. Domácí tým má za sebou rozporuplný závěr přípravy, když nejprve podlehl litomyšlské Jiskře 2:4, ale v generálce rozstřílel Dubicko 9:1. Takže fanoušci snad mohou oprávněně věřit v jarní obrození, nic jiného jim ostatně po podzimním soužení ani nezbývá. Klání se hraje na umělé trávě ve Svitavách-Lánech.

SK POLIČKA

MICHAL KOZEL, trenér:

Jak jste spokojen se zimní přípravou?

Ani nevím, jak to říci kulantně, ale do prvního mistráku půjdeme vlastně bez přípravy. Prakticky celý tým nám hraje futsal nebo sálovou kopanou, scházeli jsme se jednou týdne v hale, v omezeném počtu na výběhu do terénu, nesehráli jsme ani jedno přátelské utkání. Kluky se snažím chápat, ale s fotbalem to bohužel nejde dohromady. Z kádru odešli Nespěšný, přišel náš odchovanec Bednář, v jednání ohledně podmínek je případný odchod Pazdery do třetiligového týmu Ústí nad Orlicí.

Kdo podle vás krajský přebor vyhraje a koho nemine sestup?

Myslím, že na první místo se budou tlačit znovu hlavně Slatiňany. Na opačném pólu se to může ještě vyvinout všelijak, nicméně nemyslím si, že by Svitavy zůstaly poslední.

Cíl vašeho týmu pro jarní část?

Vzhledem k okolnostem jsem cíle do jara musel zásadně přehodnotit. Budeme rádi, pokud zůstaneme na těch pozicích, kde jsme nyní.

SOUPISKA

Ondřej Slaný (1993), Jiří Čejka (1985), Martin Pavliš (1990), Tomáš Jílek (1988), Jiří Mužík (1991), Adam Andrle (1999), Petr Navrátil (1989), Miroslav Vondra (1986), Jakub Mužík (1990), Roman Netolický (1987), Tomáš Švec (1989), Jan Bednář (1992). Vojtěch Klein (1993), Felix Awuku (1993), Tochukwu Mbah (1993), Mcdon Mbah (1993).

REALIZAČNÍ TÝM

trenér: Michal Kozel. Asistent: Miroslav Kovář, vedoucí mužstva: Pavel Satrapa.

ZMĚNY V KÁDRU

příchody: Bednář (Dolany) – přestup. Odchody: Nespěšný (Kuřim).

 

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.