V Chocni stejný průběh jako nám podzim v Poličce ! Pouze bodík !

FK Agria CHOCEŇ – SK POLIČKA 2:2 (0:1) , penalty 3:1

Branky: 70. Myšák, 80. Krejza –  22. Felix AWUKU, 59. Mcdon MBAH

sestava: Slaný Ondřej [K] – Pavliš Martin , Jílek Tomáš , Čejka Jiří, Pazdera Vojtěch, Švec Tomáš, Bednář Jan, Navrátil Petr (70. Andrle Adam),Mbah Mcdon, Awuku Felix Mbah Tochukwu

Mistrovské utkání TLAPNET Krajského přeboru Pardubicka. V prvním mistrovském, pro nás spíše prvním přípravném, zápase jsme v Chocni, stejně tak, jako na podzim na domácím hřišti, po trefách Awuka a Mbaha vedli už 2:0 a zároveň ještě nastřelili 2x břevno, ovšem domácí dvakrát využili standardní situace k vyrovnání a druhý bod přidali po pokutových kopech.

Naši hráči, kteří byli na velkém hřišti poprvé od loňského listopadu předvedli velmi dobrý a nadějný výkon.

Zdroj Svitavský deník:

V poličském týmu oproti předsezonním informacím nastoupili i Awuku s Pazderou, o kterých se hovořilo jako o hráčích na odchodu. Hrdinou první půle však byl gólman Slaný, který nejprve vychytal tutovku Zahálkovi a o něco později si poradil i se stoprocentní šancí Kubíčka. Zato na opačné straně se ujala „africká“ spolupráce a po zpětné přihrávce prostřelil Gerčáka Awuku – 0:1. Také nástup do druhého poločasu hostům vyšel a když si mezi obránce chytře naběhl T. Mbah a nedal Gerčákovi šanci, zdálo se, že dostanou utkání pod svoji kontrolu. Jenže v 70. minutě posadil Zahálka z trestného kopu míč na hlavu Myšákovi a domácí byli zpět ve hře.  Zchladit je mohl vzápětí Pazdera, jeho pumelice však pouze zatřásla břevnem. A tak deset minut před koncem zase udeřila Agria, opět hlavou po standardní situaci a tentokrát zásluhou Krejzy.  Závěr byl otevřený na obě strany, rozhodnutí měl na noze Awuku, který se prosmýkl do sólového úniku, leč vypálil ukvapeně nad. Soupeři si tudíž podělili po bodů, druhý brali domácí, neboť poličští exekutoři v rozstřelu selhali, proměnili jediný (!) pokus ze čtyř.