Béčko brankami v závěru utkání otočilo duel v Křenově !

Sokol Křenov – SK Polička B 2:3 (2:1)

Branky: 35. a 90. Adam ANDRLE, 88. David ČÁSLAVSKÝ

Sestava: Ondrůch(Bačovský) – Čáslavský R. (Skoumal), Punar, Pokorný, Čáslavský D. – Škorpík, (Ptáček), Andrle, Mužík J., Kučera – Bednář, Stodola

První mistrovské utkání proti poslednímu Křenovu mělo nakonec šťastný závěr. Celý zápas jsme byli lepším týmem, a proto poločasový výsledek 2:1 pro Křenov byl v podstatě překvapující. Křenovští vystřelili 3x na branku a dvakrát byli úspěšní. My stříleli celé utkání dost nepřesně. V posledních 20 minutách se soupeř nedostal na naši polovinu.
V 88. minutě se dostal za obranu David Čáslavský a pěkným volejem vyrovnal. Cítili jsme šanci na tři body a vrhli všechny síly do útoku. V 90 min zahrával přímý kop z hranice šestnáctky Andrle, ale brankář ho vytěsnil na roh. Po následném rohovém kopu se k odraženému míči opět dostal Andrle a pěkným angličanem vstřelil vítězný gól.
Nutno poděkovat všem hráčům za bojovný výkon .Samozřejmě byla vidět kvalita hráčů A-týmu Andrleho, Bednáře a Mužíka, který byl zároveň ve 27 letech naším nejstarším hráčem na hřišti!