Béčko si z Jevíčka odvezlo debakl

Muži „B“:

SK Jevíčko – SK Polička „B“ 8:0

Fakta – branky: 17., 19. a 22. (PK) Štefl, 56., 66. a 81. (PK) T. Klein, 13. vlastní (R. Čáslavský), 37. Goš. Rozhodčí: Frank. ŽK: 0:1. Diváci: 50.Poločas: 5:0.

Jevíčko: Přikryl – Jedlinský, Vašíček (68. Müller), Goš, Vykydal (64. Vedra), Seknička, Bartuněk, T. Klein, Říha, Štefl, Linhart (46. Hofman).

Polička B: Vraspír – Punar, R. Čáslavský, Klein (46. Cacek), Kučera, Stodola, Škorpík (52. Bačovský), D. Čáslavský, Vojta, Harašta, Ptáček.

Vůně pečených makrel doprovázela loučení jevíčského týmu s jeho fanoušky a bylo to parádní představení. Ve 22. minutě byl stav 4:0 a jediným střelcem byl do té chvíle produktivní Štefl (byť první zásah byl označen za vlastní). V závěru poločasu se trefil pod břevno Goš a ve druhé půli dokončil demolici poličské rezervy svým druhým hattrickem za poslední dva zápasy T. Klein.