Mladší přípravka: Ve finálovém turnaji o pohár předsedy PKFS vybojovala 5. místo

Na finálovém turnaji jsme vybojovali úspěšně? 5.místo. Proč otazník? Jistě, je to pro náš tým v premiérové sezoně KP ml. přípravek velký úspěch, ale vzhledem k vývoji na turnaji a naší předváděné hře mohlo být ještě veseleji.

Už při rozlosování skupin finálového turnaje bychom 5.místo považovali s trochou nadsázky za zlaté. Na turnaji pro nás byly klíčové k úspěchu hned úvodní duely, kdy jsme potkali týmy na stejné úrovni.

Ústí nad Orlicí: Do zápasu jsme vlétli hodně dobře. Po úvodní oťukávačce jsme udeřili jako první a hned 2x. Škoda branky v závěru poločasu. Druhá půle už nebyla tolik podle našich not. Tradiční slabé chvilky soupeř využil a šel do trháku. Tady mužstvo ukázalo charakter a zaslouženě vyrovnalo.

Svitavy: Pokračovali jsme slabším rozjezdem a soupeř nám brankově odskočil. Několik změn v rozestavění hráčů mělo za následek zlepšenou hru a zároveň dokonalý obrat ve skóre. Škoda, že jsme nevyužili několik hodně dobrých příležitostí ke vstřelení další branky. Proti byly soupeřovy tyče a výborný brankař. Soupeř však zaslouženě vyrovnal. Toto byl zápas jak má být. Nahoru-dolu, spousta šancí, prostě derby se vším co k tomu patří. Velká pochvala pro oba týmy.

Hlinsko: v tomto zápase jsme určitě nechtěli jen přihlížet, i když soupeř byl velký favorit. Hlavně, aby po tomto zápase hráči nevypadli z role. Ze začátku zápasu jsme hráli vyrovnanou bitvu, dokonce jsme se ujali vedení. Postupem času soupeř přidal, ale my jsme měli několik výborných šancí, bohužel bez brankového efektu. A tak jediná prohra v tomto turnaji velela v posledním zápase vyhrát, abychom mohli hrát o co nejlepší umístění.

Lanškroun: Trochu zklamání z výkonu domácího týmu, protože po celou sezonu jsme s tímto týmem hráli hodně vyrovnané zápasy(asi nějaká marodka domácích).První poločas vlastně rozhodl o osudu zápasu. Ve druhé půli opět náš slabší začátek. Soupeř využil našich chyb ke vstřelení branek, ale výhru už jsme si nenechali vzít.

Závěrečné počty základních skupin nás posunuly do zápasu o 5.místo.

Choceň: Začátek zápasu se nám hodně nepovedl. Soupeři jsme darovali vedení v zápase 2:0.Po této ledové sprše si hráči srovnali v hlavách, že by bylo lepší se rozloučit s tímto povedeným turnajem vítězstvím. Povedlo se. Od této chvíle jsme v zápase dominovali a zaslouženě vybojovali skvělé 5.místo.

Kluci, Vám patří velké poděkování za skvělou reprezentaci oddílu. Rodičům velký dík za podporu, nejenom na tomto turnaji, ale po celou sezonu. Jak rodiče, tak i my, trenéři jsme na Vás hrdí a pyšní.