Na Horní Ředice jsme nevyzráli

Muži:

SK FK Horní Ředice – SK Polička 2:0

Fakta – branky: 21. Völkl, 87. Hrubý. Rozhodčí: Mrázek (Chroustovice). ŽK: 1:3. Diváci: 110. Poločas: 1:0.

Horní Ředice: Češka – Lát, Skalický, Ručka, Nevřala – Kmoníček (80. Březina), Horyna, Hrdý (68. Morávek), Fous (84. Hrdý) – Klír (88. Kopa), Völkl.

Polička: Krčil (75. Bureš) – Klein V., Jílek, Pavliš, Mužík – Čori, T. Švec, Andrle, Vondra, Navrátil – Stejskal.

Miroslav Kovář, trenér SK Polička: Bylo to další z řady našich utkání, kdy hrajeme bez efektu v podobě gólů a to se potom uspět nedá. Domácí měli lepší nástup, po nějakých dvaceti minutách a po obdržené brance jsme se dostali více do hry i my, ale bylo to z naší strany bez potřebného důrazu v osobních soubojích, na což jsem také kluky v kabině nahlas upozornil. Po přestávce jsme hráli určitě lépe, měli jsme několik solidních šancí, ale k čemu to, když nám to tam prostě nepadá a bez gólů na lepší výsledek nemůžeme pomýšlet. Druhý inkasovaný gól v samotném závěru vyplynul z naší otevřené obrany při snaze o vyrovnání. Musím ještě ocenit Pavla Bureše, který šel mezi tyče poté, co se zranil gólman Krčil, a vedl si na nezvyklém postu dobře.

Zdroj: svitavsky.denik.cz