Proti Dolnímu Újezdu jsme si o víkendu připsali cennou výhru!

Sokol Dolní Újezd – SK Polička „A“ 1:2 (1:1)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky:  8. Mandlík Radek – 35. Švec Tomáš, 68. Hynek Martin

Sestava: Slaný Ondřej – Bureš Pavel, Pavliš Martin, Jílek Tomáš [K], Mužík Jakub, Kysilko Michal (56.Lajžner Marek), Bárta David (84. Krejčí Štěpán), Švec Tomáš, Klein Vojtěch, Hynek Martin, Navrátil Petr (94. Pham Xuan Cuong)

Polička po druhé výhře v řadě odskočila dvanáctému Zámrsku na tři a třináctému Žamberku na čtyři body. Pořád žádná jistota, ale přece jen se svěřencům Romana Kysilka dýchá volněji. „Čekali jsme složité utkání, v Dolním Újezdu se Poličce v minulosti nikdy moc nedařilo. No a co čert nechtěl, hned zpočátku jsme ztratili balon ve středu pole, brejk, gól na 1:0 a bylo zle nedobře. Naštěstí jsme se rychle oklepali, hra se nám začala docela dařit, dostávali jsme se i do šancí a jedna z nich se ujala. Remíza by pro nás nebyl špatná a tak jsme do druhého poločasu šli s opatrností. Domácí se na nás trochu více vytáhli, nám se však povedla akce zakončená Hynkem a šli jsme do vedení. V závěru jsme ustáli dlouhé míče soupeře do vápna, výraznou šanci jsme mu nedovolili. Pochvala klukům patří za bojovný výkon do posledních sil, fotbalově nám lépe vyšel první poločas,“ vyjádřil se poličský kormidelník.

Zdroj: svitavsky.denik.cz