Archív autora

Program oddílu:

Muži „A“:

FC Jiskra 2008 – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 01.05.2022 v 16:00 hodin. Odjezd v 13:30 hodin.
Rozhodčí: Stárek Jiří – Černý Pavel, Štancel Miroslav. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • Žamberk – Dolní Újezd
  • Svitavy B – Přelouč
  • Letohrad B – Vysoké Mýto B
  • Lázně Bohdaneč – Rosice nad Labem
  • Zámrsk – Libišany
  • Ústí nad Orlicí B – Tatenice

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – SFC Koclířov

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 30.04.2022 v 16:00 hodin. Hřiště Rohozná.
Rozhodčí: Sedlák Ivo – Kunc František, Kubíček David.

Program kola:

  • Sebranice – Třebařov
  • Čistá – Staré Město
  • Vendolí – M. Trnávka

Dorost:

FC Hlinsko – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 01.05.2022 v 10:30 hodin.
Rozhodčí: : Filipi Vojtěch.

Program kola:

  • Pardubičky – Holice
  • Prosetín/Holetín – Moravská Třebová
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Česká Třebová
  • Ústí nad Orlicí – Přelouč/Semín
  • Letohrad – MFK Chrudim B
  • Heřmanův Městec – Choceň
  • Moravany/Dašice – Lanškroun

Žáci:

SK Polička – FK Letohrad

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Neděli 01.05.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.
Rozhodčí: Kaplan Luděk

Program kola:

  • Česká Třebová – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Lanškroun
  • Moravany/Dašice – Ústí nad Orlicí
  • Pardubičky – Holice

Přípravka:

Turnaj KP v Poličce

Začátek turnaje v Sobotu 30.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: FK. Pardubice, SK Pardubičky a 1. FC Žamberk.


Libišany si z Poličky odvezly vysokou výrhu

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FC Libišany 1:5 (1:3)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky: 37. Klein Vojtěch – 19. Ottmar Radim, 35. Kraják Lukáš, 40. a 64. Záruba Radim, 48. Fidra Jan


Béčko o víkendu porazilo Staré Město

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Staré Město 4:1 (2:0)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy

Branky: 7. Leinweber Marek, 35. Misar Jakub, 52. Škacha Matěj, 68. Sauer Libor – 90. Cápal Ivo (pen.).


Víkendový výsledek dorostu:

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Prosetín/Holetín 1:2 (1:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 9. Mitáš Jakub (pen.) – 52. Slavík Vojtěch, 67. Fajmon Petr


Víkendové výsledky žáků

Starší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 5:1 (4:0)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 7. a 16. Pavlík Vít, 13. Jílek Tomáš, 35. a 49. Martinů Prokop – 44. Nykodým Martin

Mladší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 2:3 (2:1)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 5. Hájek Filip, 20. Mlynář Radek – 27. a 49. Kulhánek Jakub, 70. Vaněk Adam


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FC Libišany

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 v 16:00 hodin.
Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Baťová Martina, Kovář Matouš

Program oddílu:

  • Přelouč – Zámrsk
  • Rosice nad Labem – Ústí nad Orlicí B
  • Dolní Újezd – Lázně Bohdaneč
  • FC Jiskra 2008 – Žamberk
  • Vysoké Mýto B – Svitavy B
  • Tatenice – Letohrad B

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Staré Město

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 23.04.2022 v 16:00 hodin. Hřiště Rohozná.
Rozhodčí: Stria Jiří – Strya Milan, Hrubý Jiří.

Program kola:

  • Vendolí – Mor. Třebová C
  • Čistá – M. Trnávka
  • Sebranice – Koclířov

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Prosetín/Holetín

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 ve 13:30 hodin.
Rozhodčí: Kovář Matouš – Baťová Martina, Kolbaba Pavel.

Program kola:

  • Pardubičky – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Holice – Lanškroun
  • Česká Třebová – Heřmanův Městec
  • Přelouč/Semín – Letohrad
  • Moravská Třebová – Ústí nad Orlicí
  • MFK Chrudim B – Moravany/Dašice
  • Choceň – Hlinsko

Žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Sobotu 23.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch.

Program kola:

  • Moravská Třebová – Hlinsko
  • Letohrad – Lanškroun
  • Holice – Česká Třebová
  • Ústí nad Orlicí – Pardubičky

Přípravka:

Turnaj KP v Žamberku

Začátek turnaje v Neděli 24.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: 1. FC Žamberk, FK Česká Třebová.


Z Žamberku jsme si přivezli 3 body výhru

Muži „A“:

1.FC Žamberk – SK Polička „A“ 0:1 (0:1)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branka: 32. David BÁRTA

Sestava:  Slaný Ondřej – Bureš Pavel, Pavliš Martin, Jílek Tomáš [K], Mužík Jakub, Bárta David, Švec Tomáš, Klein Vojtěch, Vondra Miroslav,  Navrátil Petr (85. Škacha Matěj), Dobeš Miroslav


Béčko dovezlo domů plný počet bodů

Muži „B“:

Sokol Městečko Trnávka – SK Polička „B“ (Rohozná) 0:3 (0:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 21. Moravec Karel, 60. a 86. Leinweber Marek

Sestava:  Konejl Tomáš – Velecký Petr, Urban Ondřej (46.Škorpík Karel), Veselý Ota, Penias Marián, Moravec Karel [K], Jandl Roman, Krejčí Radek, Cihlář Jan (63. Tichý Ondřej), Žila Daniel (56. Leinweber Marek), Misar Jakub (74.Neděla Tomáš),  

ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (42. Krejčí Radek)


Dorost z Ústí body nepřivezl

Dorost:

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Polička/Sokol Bystré 7:0 (3:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Sestava: Spálenka Adam – Kaščák Michal, Svoboda Tomáš [K], Pham Xuan Cuong (46. Pentek Patrik), Sabin Vojtěch – Krčil Martin, Valouch Jan, Pohl Jan, Zahoran Patrik – Steiner Adam, Škacha Matěj


Obrázek

Pozvánka na letní fotbalový kemp v Telecím pro chlapce a dívky ve věku 6–⁠15 let


Program oddílu:

Muži „A“:

1.FC Žamberk – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 17.04.2022 v 16:00 hodin. Odjezd v 14:00 hodin.
Rozhodčí: Zavřel Aleš – Filipi Vojtěch, Kerhát Patrik

Program oddílu:

  • Letohrad B – Rosice nad Labem
  • Svitavy B – Tatenice
  • Zámrsk – Vysoké Mýto B
  • Libišany – Přelouč
  • Lázně Bohdaneč – FC Jiskra 2008
  • Ústí nad Orlicí B – Dolní Újezd

Muži „B“:

Sokol Městečko Trnávka – SK Polička „B“ (Rohozná)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Neděli 17.04.2022 v 16:00 hodin.

Program kola:

  • Moravská Třebová C – Čistá
  • Koclířov – Třebařov
  • Staré Město – Sebranice

Dorost:

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 16.04.2022 ve 14:30 hodin.

Program kola:

  • Hlinsko – Česká Třebová
  • Prosetín/Holetín – Choceň
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Holice
  • Letohrad – Moravská Třebová
  • Heřmanův Městec – Pardubičky
  • Moravany/Dašice – Přelouč/Semín
  • Lanškroun – MFK Chrudim B

V aprílovém počasí jsme na domácí půdě na body proti Přelouči nedosáhli

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FK Přelouč

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky: 67. Bárta David – 27. Oliva Dominik (pen.), 42. Vančura Václav, 70. Březina Milan

Sestava: Lajžner Marek – Mužík Jakub, Pavliš Martin, Jílek Tomáš [K], Bureš Pavel, Bárta David, Švec Tomáš, Klein Vojtěch (55.Hynek Martin), Zahoran Pavel (75.Čori Patrik), Navrátil Petr, Boháček Libor (80. Vondra Miroslav)


„Béčko“ zdolalo „céčko“ Moravské Třebové

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SKP Slovan Moravská Třebová „C“ 2:1 (2:0)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 17. Leinweber Marek, 29. Jandl Roman – 64. Hala Adam Pavel

Sestava: Konejl Tomáš – Velecký Petr, Urban Ondřej, Pavlík Jan, Penias Marián (46.Škorpík Karel) – Moravec Karel [K], Neděla Tomáš (61.Misar Jakub), Jandl Roman, Krejčí Štěpán (72. Krejčí Radek) – Vondra Miroslav, Leinweber Marek (82. Žila Daniel)


Dorost doma deklasoval Letohrad

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Letohrad 6:1 (2:1)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 7. Pohl Jan, 38. a 52. Škacha Matěj, 55. Steiner Adam, 80. Krejčí Štěpán, 82. Valouch Jan

Sestava: Spálenka Adam – Krejčí Štěpán, Valouch Jan, Pohl Jan, Mitáš Jakub (72.Pentek Patrik) – Svoboda Tomáš [K], Krčil Martin, Steiner Adam, Škacha Matěj (81.Zahoran Patrik) – Sabin Vojtěch, Kaščák Michal


Žáci brali o víkendu plný počet bodů

Starší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 1:9 (1:4)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 23. Buršík Vojtěch – 9., 39. a 58. Hájek Filip, 30., 37., 55. a 63. Šícha Jiří, 67. a 78. Pavlík Vít

Sestava: Jandera Tadeáš [K] – Pavlík Jan, Pavlík Vít, Král Vojtěch, Sedlák Matyáš – Šícha Jiří, Trnka Dominik, Dospěl Stanislav, Hájek Filip – Jílek Tomáš, Konopásek Jiří (Kruml Matěj, Martinů Prokop

Mladší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 0:3 (0:1)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 31. Mlynář Radek, 44. Pavlík Jan, 69. Roušar Patrik

Sestava: Hanzl Šimon – Chorvatovič Radim, Peterka Kryštof, Mlynář Radek, Doležal Vendelín, Zach Jiří, Roušar Patrik, Jandera David [K], Pavlík Jan, Hájek Filip, Konopásek Jiří, Sedlák Matyáš, Pavlík Vít, Kruml Matěj


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FK Přelouč

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch – Svoboda Jan, Štěrba Jaroslav. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • FC Jiskra 2008 – Ústí nad Orlicí B
  • Žamberk – Lázně Bohdaneč
  • Rosice nad Labem – Svitavy B
  • Dolní Újezd – Letohrad B
  • Vysoké Mýto B – Libišany
  • Tatenice – Zámrsk

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SKP Slovan Moravská Třebová „C“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 09.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Knoll Luděk – Kabát Miroslav, Kubíček David.

Program kola:

  • Třebařov – Vendolí
  • Sebranice – M. Trnávka
  • Koclířov – Staré Město

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Letohrad

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 ve 13:00 hodin.
Rozhodčí: : Svoboda Jan – Frank Vojtěch, Štěrba Jaroslav

Program kola:

  • Pardubičky – Hlinsko
  • Holice – MFK Chrudim B
  • Přelouč/Semín – Lanškroun
  • Moravská Třebová – Moravany/Dašice
  • Česká Třebová – Prosetín/Holetín
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Heřmanův Městec
  • Choceň – Ústí nad Orlicí

Žáci:

SK Pardubičky – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Neděli 10.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin. Odjezd BUS v 7:00 hod.
Rozhodčí: Šlor Robert.

Přípravka:

Turnaj KP v Pardubicích

Začátek turnaje v Neděli 10.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: FK Pardubice, SK Pardubičky a SK Vysoké Mýto


První jarní zápas body nepřinesl

Muži „A“:

SK Lázně Bohdaneč – SK Polička „A“ 4:2 (3:1)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky: 10., 15. a 72. Sadílek Vlastimil, 38. Klátil Tomáš, – 18. Bárta David (pen.), 63. Boháček Libor

Sestava: Slaný Ondřej [K] – Bureš Pavel (63. Vondra Miroslav), Pavliš Martin, Jílek Tomáš, Mužík Jakub – Bárta David (56. Čori Patrik), Švec Tomáš, Klein Vojtěch, Navrátil Petr – Dobeš Miroslav (63. Hynek Martin) Boháček Libor


Dorost o víkendu na body nedosáhl

Dorost:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička/Sokol Bystré 6:0 (3:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Lázně Bohdaneč – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 03.04.2022 ve 15:30 hodin. Odjezd bus v 13:00 hodin.
Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Čapek Jan, Volný Bohuslav.

Program oddílu:

  • Svitavy B – Dolní Újezd
  • Libišany – Tatenice
  • Přelouč – Vysoké Mýto B
  • Zámrsk – Rosice nad Labem
  • Ústí nad Orlicí B – Žamberk
  • Letohrad B – FC Jiskra 200

Dorost:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 02.04.2022 v 10:00 hodin.
Rozhodčí: Štancel Miroslav.

Program kola:

  • Letohrad – Choceň
  • Ústí nad Orlicí – Česká Třebová
  • Heřmanův Městec – Holice
  • Prosetín/Holetín – Pardubičky
  • MFK Chrudim B – Přelouč/Semín
  • Hlinsko – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Lanškroun – Moravská Třebová

V dalším přípravném utkání jsme remizovali

Muži „A“:

SK Vysoké Mýto „B“ – SK Polička 1:1

Přípravné utkání na hřišti účastníka I.A třídy.

Branka: Vojtěch KLEIN

Sestava: Slaný (46. Lajžner) – Bureš, Pavliš, Jílek, Mužík – Hynek, Švec, Klein, Navrátil – Dobeš, Boháček


Béčko v divokém klání podlehlo Starému Městu

Muži „B“:

Sokol Staré Město – SK Polička „B“ 2:1 (1:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 9. Němec, 81. Straka – 26. Marek LEINWEBER

ŽK: 4:3, ČK: 1:3 (89. Záplata) – (71. Urban, 83. Jandl, 89. Sauer)

Sestava: Konejl Tomáš – Velecký Petr (69. Neděla Tomáš), Veselý Ota, Urban Ondřej, Penias Marián – Moravec Karel (K), Sauer Libor, Jandl Roman, Pavlík Jan (46. Krejčí Radek), Misar Jakub, Leinweber Marek, (Škorpík Karel, Tichý Ondřej)


Dorost doma na body nedosáhl

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – TJ Lanškroun 1:5 (1:3)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 25. Mitáš Jakub (pen.) – 33. Zelinka Lukáš, 34. Ďuriš Tomáš, 44. Borovský Matěj, 54. Ďuriš Tomáš,

86. Lušovjan Filip


Program oddílu:

Muži „B“:

Sokol Staré Město – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 26.03.2022 v 15:00 hodin.
Rozhodčí: Štusák Antonín – Urban Jaroslav, Hnát Leoš.

Program kola:

  • Moravská Třebová „C“ – Vendolí
  • Koclířov – Sebranice
  • Městečko Trnávka – Čistá

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – TJ Lanškroun

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 26.03.2022 ve 12:30 hodin. (Hřiště číslo 2)
Rozhodčí: Schuch Josef.

Program kola:

  • Pardubičky – Ústí nad Orlicí
  • Holice – Přelouč/Semín
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Prosetín/Holetín
  • Česká Třebová – Letohrad
  • Moravská Třebová – MFK Chrudim B
  • Heřmanův Městec – Hlinsko
  • Choceň – Moravany/Dašice

Ve třetím přípravném utkání jsme brali remízu

SK Sloupnice – SK Polička 3:3 (1:2)

Přípravné utkání ve Sloupnici, s účastníkem I. B třídy.

Branky: Miroslav DOBEŠ, David BÁRTA, Tomáš ŠVEC

Sestava: Lajžner – Čori, Pavliš, Jílek, Mužík Jakub – Bureš, Kysilko, Klein, Bárta – Navrátil, Dobeš (Švec, Hynek)