Football News

Proti Dolnímu Újezdu jsme si o víkendu připsali cennou výhru!

Muži „A“:

Sokol Dolní Újezd – SK Polička „A“ 1:2 (1:1)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky:  8. Mandlík Radek – 35. Švec Tomáš, 68. Hynek Martin

Sestava: Slaný Ondřej – Bureš Pavel, Pavliš Martin, Jílek Tomáš [K], Mužík Jakub, Kysilko Michal (56.Lajžner Marek), Bárta David (84. Krejčí Štěpán), Švec Tomáš, Klein Vojtěch, Hynek Martin, Navrátil Petr (94. Pham Xuan Cuong)

Polička po druhé výhře v řadě odskočila dvanáctému Zámrsku na tři a třináctému Žamberku na čtyři body. Pořád žádná jistota, ale přece jen se svěřencům Romana Kysilka dýchá volněji. „Čekali jsme složité utkání, v Dolním Újezdu se Poličce v minulosti nikdy moc nedařilo. No a co čert nechtěl, hned zpočátku jsme ztratili balon ve středu pole, brejk, gól na 1:0 a bylo zle nedobře. Naštěstí jsme se rychle oklepali, hra se nám začala docela dařit, dostávali jsme se i do šancí a jedna z nich se ujala. Remíza by pro nás nebyl špatná a tak jsme do druhého poločasu šli s opatrností. Domácí se na nás trochu více vytáhli, nám se však povedla akce zakončená Hynkem a šli jsme do vedení. V závěru jsme ustáli dlouhé míče soupeře do vápna, výraznou šanci jsme mu nedovolili. Pochvala klukům patří za bojovný výkon do posledních sil, fotbalově nám lépe vyšel první poločas,“ vyjádřil se poličský kormidelník.

Zdroj: svitavsky.denik.cz


Dorost si v derby se soupeřem neporadil

Dorost:

Jiskra Litomyšl/Sokol Dolní Újezd – SK Polička/Sokol Bystré 1:0 (0:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.


Béčko vyhrálo derby a posunulo se do čela tabulky

Muži „B“:

Sokol Sebranice – SK Polička „B“ (Rohozná) 1:3 (1:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 37. Kmošek Roman – 8. Krejčí Štěpán, 75. Urban Ondřej, 85. Sauer Libor (pen.)

ŽK: 5:4, ČK: 0:2 (85. Teplý, 89. Škacha)

Sestava: Konejl Tomáš – Škorpík Karel (69.Teplý Pavel), Velecký Petr (67. Neděla Tomáš), Krejčí Štěpán,
Cihlář Jan, Moravec Karel [K] (15. Penias Marián), Misar Jakub (79. Krejčí Radek), Sauer Libor, Leinweber
Marek (46. Urban Ondřej), Veselý Ota, Škacha Matěj.


Áčko v dalším zápase na body nedosáhlo

Muži „A“:

FC Jiskra 2008 – SK Polička „A“ 2:1 (1:0)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky: 4. Kaplan Robin, 57. Macek Martin – 61. Zahoran Pavel


Béčko díky 4 brankám Máry Leinwebera porazilo Koclířov

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – SFC Koclířov 4:1 (2:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 29. Leinweber Marek, 0. Leinweber Marek (pen.), 61. Leinweber Marek, 64. Leinweber Marek (pen.) – 36. Gregor Petr


Žáci z domácích utkání brali po bodu

Starší žáci:

SK Polička – FK Letohrad 2:2 (1:1)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 36. Král Vojtěch, 78. Hájek Filip – 32. Látal Jakub, 52. Rozlílek Ondřej

Mladší žáci:

SK Polička – FK Letohrad 2:2 (0:0)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 40. Mlynář Radek, 69. Pavlík Vít – 44. Kanon Robin, 64. Gregor Alex


Program oddílu:

Muži „A“:

FC Jiskra 2008 – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 01.05.2022 v 16:00 hodin. Odjezd v 13:30 hodin.
Rozhodčí: Stárek Jiří – Černý Pavel, Štancel Miroslav. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • Žamberk – Dolní Újezd
  • Svitavy B – Přelouč
  • Letohrad B – Vysoké Mýto B
  • Lázně Bohdaneč – Rosice nad Labem
  • Zámrsk – Libišany
  • Ústí nad Orlicí B – Tatenice

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – SFC Koclířov

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 30.04.2022 v 16:00 hodin. Hřiště Rohozná.
Rozhodčí: Sedlák Ivo – Kunc František, Kubíček David.

Program kola:

  • Sebranice – Třebařov
  • Čistá – Staré Město
  • Vendolí – M. Trnávka

Dorost:

FC Hlinsko – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 01.05.2022 v 10:30 hodin.
Rozhodčí: : Filipi Vojtěch.

Program kola:

  • Pardubičky – Holice
  • Prosetín/Holetín – Moravská Třebová
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Česká Třebová
  • Ústí nad Orlicí – Přelouč/Semín
  • Letohrad – MFK Chrudim B
  • Heřmanův Městec – Choceň
  • Moravany/Dašice – Lanškroun

Žáci:

SK Polička – FK Letohrad

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Neděli 01.05.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.
Rozhodčí: Kaplan Luděk

Program kola:

  • Česká Třebová – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Lanškroun
  • Moravany/Dašice – Ústí nad Orlicí
  • Pardubičky – Holice

Přípravka:

Turnaj KP v Poličce

Začátek turnaje v Sobotu 30.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: FK. Pardubice, SK Pardubičky a 1. FC Žamberk.


Libišany si z Poličky odvezly vysokou výrhu

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FC Libišany 1:5 (1:3)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky: 37. Klein Vojtěch – 19. Ottmar Radim, 35. Kraják Lukáš, 40. a 64. Záruba Radim, 48. Fidra Jan


Béčko o víkendu porazilo Staré Město

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Staré Město 4:1 (2:0)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy

Branky: 7. Leinweber Marek, 35. Misar Jakub, 52. Škacha Matěj, 68. Sauer Libor – 90. Cápal Ivo (pen.).


Víkendový výsledek dorostu:

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Prosetín/Holetín 1:2 (1:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 9. Mitáš Jakub (pen.) – 52. Slavík Vojtěch, 67. Fajmon Petr


Víkendové výsledky žáků

Starší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 5:1 (4:0)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 7. a 16. Pavlík Vít, 13. Jílek Tomáš, 35. a 49. Martinů Prokop – 44. Nykodým Martin

Mladší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 2:3 (2:1)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 5. Hájek Filip, 20. Mlynář Radek – 27. a 49. Kulhánek Jakub, 70. Vaněk Adam


Z Žamberku jsme si přivezli 3 body výhru

Muži „A“:

1.FC Žamberk – SK Polička „A“ 0:1 (0:1)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branka: 32. David BÁRTA

Sestava:  Slaný Ondřej – Bureš Pavel, Pavliš Martin, Jílek Tomáš [K], Mužík Jakub, Bárta David, Švec Tomáš, Klein Vojtěch, Vondra Miroslav,  Navrátil Petr (85. Škacha Matěj), Dobeš Miroslav


Béčko dovezlo domů plný počet bodů

Muži „B“:

Sokol Městečko Trnávka – SK Polička „B“ (Rohozná) 0:3 (0:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 21. Moravec Karel, 60. a 86. Leinweber Marek

Sestava:  Konejl Tomáš – Velecký Petr, Urban Ondřej (46.Škorpík Karel), Veselý Ota, Penias Marián, Moravec Karel [K], Jandl Roman, Krejčí Radek, Cihlář Jan (63. Tichý Ondřej), Žila Daniel (56. Leinweber Marek), Misar Jakub (74.Neděla Tomáš),  

ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (42. Krejčí Radek)


Dorost z Ústí body nepřivezl

Dorost:

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Polička/Sokol Bystré 7:0 (3:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Sestava: Spálenka Adam – Kaščák Michal, Svoboda Tomáš [K], Pham Xuan Cuong (46. Pentek Patrik), Sabin Vojtěch – Krčil Martin, Valouch Jan, Pohl Jan, Zahoran Patrik – Steiner Adam, Škacha Matěj


Obrázek

Pozvánka na letní fotbalový kemp v Telecím pro chlapce a dívky ve věku 6–⁠15 let


V aprílovém počasí jsme na domácí půdě na body proti Přelouči nedosáhli

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FK Přelouč

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky: 67. Bárta David – 27. Oliva Dominik (pen.), 42. Vančura Václav, 70. Březina Milan

Sestava: Lajžner Marek – Mužík Jakub, Pavliš Martin, Jílek Tomáš [K], Bureš Pavel, Bárta David, Švec Tomáš, Klein Vojtěch (55.Hynek Martin), Zahoran Pavel (75.Čori Patrik), Navrátil Petr, Boháček Libor (80. Vondra Miroslav)


„Béčko“ zdolalo „céčko“ Moravské Třebové

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SKP Slovan Moravská Třebová „C“ 2:1 (2:0)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 17. Leinweber Marek, 29. Jandl Roman – 64. Hala Adam Pavel

Sestava: Konejl Tomáš – Velecký Petr, Urban Ondřej, Pavlík Jan, Penias Marián (46.Škorpík Karel) – Moravec Karel [K], Neděla Tomáš (61.Misar Jakub), Jandl Roman, Krejčí Štěpán (72. Krejčí Radek) – Vondra Miroslav, Leinweber Marek (82. Žila Daniel)


Dorost doma deklasoval Letohrad

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Letohrad 6:1 (2:1)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 7. Pohl Jan, 38. a 52. Škacha Matěj, 55. Steiner Adam, 80. Krejčí Štěpán, 82. Valouch Jan

Sestava: Spálenka Adam – Krejčí Štěpán, Valouch Jan, Pohl Jan, Mitáš Jakub (72.Pentek Patrik) – Svoboda Tomáš [K], Krčil Martin, Steiner Adam, Škacha Matěj (81.Zahoran Patrik) – Sabin Vojtěch, Kaščák Michal


Žáci brali o víkendu plný počet bodů

Starší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 1:9 (1:4)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 23. Buršík Vojtěch – 9., 39. a 58. Hájek Filip, 30., 37., 55. a 63. Šícha Jiří, 67. a 78. Pavlík Vít

Sestava: Jandera Tadeáš [K] – Pavlík Jan, Pavlík Vít, Král Vojtěch, Sedlák Matyáš – Šícha Jiří, Trnka Dominik, Dospěl Stanislav, Hájek Filip – Jílek Tomáš, Konopásek Jiří (Kruml Matěj, Martinů Prokop

Mladší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 0:3 (0:1)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 31. Mlynář Radek, 44. Pavlík Jan, 69. Roušar Patrik

Sestava: Hanzl Šimon – Chorvatovič Radim, Peterka Kryštof, Mlynář Radek, Doležal Vendelín, Zach Jiří, Roušar Patrik, Jandera David [K], Pavlík Jan, Hájek Filip, Konopásek Jiří, Sedlák Matyáš, Pavlík Vít, Kruml Matěj


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FK Přelouč

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch – Svoboda Jan, Štěrba Jaroslav. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • FC Jiskra 2008 – Ústí nad Orlicí B
  • Žamberk – Lázně Bohdaneč
  • Rosice nad Labem – Svitavy B
  • Dolní Újezd – Letohrad B
  • Vysoké Mýto B – Libišany
  • Tatenice – Zámrsk

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SKP Slovan Moravská Třebová „C“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 09.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Knoll Luděk – Kabát Miroslav, Kubíček David.

Program kola:

  • Třebařov – Vendolí
  • Sebranice – M. Trnávka
  • Koclířov – Staré Město

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Letohrad

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 ve 13:00 hodin.
Rozhodčí: : Svoboda Jan – Frank Vojtěch, Štěrba Jaroslav

Program kola:

  • Pardubičky – Hlinsko
  • Holice – MFK Chrudim B
  • Přelouč/Semín – Lanškroun
  • Moravská Třebová – Moravany/Dašice
  • Česká Třebová – Prosetín/Holetín
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Heřmanův Městec
  • Choceň – Ústí nad Orlicí

Žáci:

SK Pardubičky – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Neděli 10.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin. Odjezd BUS v 7:00 hod.
Rozhodčí: Šlor Robert.

Přípravka:

Turnaj KP v Pardubicích

Začátek turnaje v Neděli 10.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: FK Pardubice, SK Pardubičky a SK Vysoké Mýto


První jarní zápas body nepřinesl

Muži „A“:

SK Lázně Bohdaneč – SK Polička „A“ 4:2 (3:1)

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.

Branky: 10., 15. a 72. Sadílek Vlastimil, 38. Klátil Tomáš, – 18. Bárta David (pen.), 63. Boháček Libor

Sestava: Slaný Ondřej [K] – Bureš Pavel (63. Vondra Miroslav), Pavliš Martin, Jílek Tomáš, Mužík Jakub – Bárta David (56. Čori Patrik), Švec Tomáš, Klein Vojtěch, Navrátil Petr – Dobeš Miroslav (63. Hynek Martin) Boháček Libor


Dorost o víkendu na body nedosáhl

Dorost:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička/Sokol Bystré 6:0 (3:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.


V dalším přípravném utkání jsme remizovali

Muži „A“:

SK Vysoké Mýto „B“ – SK Polička 1:1

Přípravné utkání na hřišti účastníka I.A třídy.

Branka: Vojtěch KLEIN

Sestava: Slaný (46. Lajžner) – Bureš, Pavliš, Jílek, Mužík – Hynek, Švec, Klein, Navrátil – Dobeš, Boháček


Ve třetím přípravném utkání jsme brali remízu

SK Sloupnice – SK Polička 3:3 (1:2)

Přípravné utkání ve Sloupnici, s účastníkem I. B třídy.

Branky: Miroslav DOBEŠ, David BÁRTA, Tomáš ŠVEC

Sestava: Lajžner – Čori, Pavliš, Jílek, Mužík Jakub – Bureš, Kysilko, Klein, Bárta – Navrátil, Dobeš (Švec, Hynek)