Team „B“

Béčko porazilo Třebařov a je v čele

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Třebařov 3:1 (0:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 47. Leinweber Marek, 55. Zahoran Pavel, 75. Krejčí Štěpán – 24. Hlubinka Zdeněk

Sestava: Lajžner Marek – Velecký Petr (73. Krejčí Radek), Urban Ondřej, Veselý Ota, Cihlář Jan (94. Penias Marián), Krejčí Štěpán (85. Škorpík Karel), Sauer Libor, Pavlík Jan [K], Zahoran Pavel, Misar Jakub (63. Bouška Petr), Leinweber Marek (Tichý Ondřej)


Program oddílu:

Muži „A“:

Sokol Dolní Újezd – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 15.05.2022 v 16:30 hodin. Odjezd v 13:30 hodin.
Rozhodčí: Hořínek Lukáš – Štěrba Jaroslav, Vykopal Filip.

Program oddílu:

  • Letohrad – Moravany/Dašice
  • Prosetín/Holetín – MFK Chrudim B
  • Česká Třebová – Holice
  • Ústí nad Orlicí – Lanškroun
  • Heřmanův Městec – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Přelouč/Semín
  • Pardubičky – Choceň

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Třebařov

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 14.05.2022 v 16:30 hodin. Hřiště Rohozná..

Program kola:

  • Moravská Třebová C – Městečko Trnávka
  • Čistá – Sebranice
  • Vendolí – Koclířov

Dorost:

Jiskra Litomyšl/Sokol Dolní Újezd – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 15.05.2022 ve 14:00 hodin.
Rozhodčí: Štěrba Jaroslav – Vykopal Filip, Hořínek Lukáš.

Program kola:

  • Letohrad – Moravany/Dašice
  • Prosetín/Holetín – MFK Chrudim B
  • Česká Třebová – Holice
  • Ústí nad Orlicí – Lanškroun
  • Heřmanův Městec – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Přelouč/Semín
  • Pardubičky – Choceň

Žáci:

SK Polička – SK Holice

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Neděli 15.05.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.

Program kola:

  • Pardubičky – Lanškroun
  • Moravany/Dašice – Moravská Třebová
  • Česká Třebová – Hlinsko
  • Ústí nad Orlicí – Letohrad

Přípravka:

Turnaj KP v Lanškrouně

Začátek turnaje v Sobotu 14.05.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: Lanškroun, Ústí nad Orlicí a Žamberk..


Béčko vyhrálo derby a posunulo se do čela tabulky

Muži „B“:

Sokol Sebranice – SK Polička „B“ (Rohozná) 1:3 (1:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 37. Kmošek Roman – 8. Krejčí Štěpán, 75. Urban Ondřej, 85. Sauer Libor (pen.)

ŽK: 5:4, ČK: 0:2 (85. Teplý, 89. Škacha)

Sestava: Konejl Tomáš – Škorpík Karel (69.Teplý Pavel), Velecký Petr (67. Neděla Tomáš), Krejčí Štěpán,
Cihlář Jan, Moravec Karel [K] (15. Penias Marián), Misar Jakub (79. Krejčí Radek), Sauer Libor, Leinweber
Marek (46. Urban Ondřej), Veselý Ota, Škacha Matěj.


Béčko díky 4 brankám Máry Leinwebera porazilo Koclířov

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – SFC Koclířov 4:1 (2:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 29. Leinweber Marek, 0. Leinweber Marek (pen.), 61. Leinweber Marek, 64. Leinweber Marek (pen.) – 36. Gregor Petr


Béčko o víkendu porazilo Staré Město

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Staré Město 4:1 (2:0)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy

Branky: 7. Leinweber Marek, 35. Misar Jakub, 52. Škacha Matěj, 68. Sauer Libor – 90. Cápal Ivo (pen.).


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FC Libišany

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 v 16:00 hodin.
Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Baťová Martina, Kovář Matouš

Program oddílu:

  • Přelouč – Zámrsk
  • Rosice nad Labem – Ústí nad Orlicí B
  • Dolní Újezd – Lázně Bohdaneč
  • FC Jiskra 2008 – Žamberk
  • Vysoké Mýto B – Svitavy B
  • Tatenice – Letohrad B

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Staré Město

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 23.04.2022 v 16:00 hodin. Hřiště Rohozná.
Rozhodčí: Stria Jiří – Strya Milan, Hrubý Jiří.

Program kola:

  • Vendolí – Mor. Třebová C
  • Čistá – M. Trnávka
  • Sebranice – Koclířov

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Prosetín/Holetín

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 ve 13:30 hodin.
Rozhodčí: Kovář Matouš – Baťová Martina, Kolbaba Pavel.

Program kola:

  • Pardubičky – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Holice – Lanškroun
  • Česká Třebová – Heřmanův Městec
  • Přelouč/Semín – Letohrad
  • Moravská Třebová – Ústí nad Orlicí
  • MFK Chrudim B – Moravany/Dašice
  • Choceň – Hlinsko

Žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Sobotu 23.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch.

Program kola:

  • Moravská Třebová – Hlinsko
  • Letohrad – Lanškroun
  • Holice – Česká Třebová
  • Ústí nad Orlicí – Pardubičky

Přípravka:

Turnaj KP v Žamberku

Začátek turnaje v Neděli 24.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: 1. FC Žamberk, FK Česká Třebová.


Béčko dovezlo domů plný počet bodů

Muži „B“:

Sokol Městečko Trnávka – SK Polička „B“ (Rohozná) 0:3 (0:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 21. Moravec Karel, 60. a 86. Leinweber Marek

Sestava:  Konejl Tomáš – Velecký Petr, Urban Ondřej (46.Škorpík Karel), Veselý Ota, Penias Marián, Moravec Karel [K], Jandl Roman, Krejčí Radek, Cihlář Jan (63. Tichý Ondřej), Žila Daniel (56. Leinweber Marek), Misar Jakub (74.Neděla Tomáš),  

ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (42. Krejčí Radek)


„Béčko“ zdolalo „céčko“ Moravské Třebové

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SKP Slovan Moravská Třebová „C“ 2:1 (2:0)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 17. Leinweber Marek, 29. Jandl Roman – 64. Hala Adam Pavel

Sestava: Konejl Tomáš – Velecký Petr, Urban Ondřej, Pavlík Jan, Penias Marián (46.Škorpík Karel) – Moravec Karel [K], Neděla Tomáš (61.Misar Jakub), Jandl Roman, Krejčí Štěpán (72. Krejčí Radek) – Vondra Miroslav, Leinweber Marek (82. Žila Daniel)


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FK Přelouč

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch – Svoboda Jan, Štěrba Jaroslav. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • FC Jiskra 2008 – Ústí nad Orlicí B
  • Žamberk – Lázně Bohdaneč
  • Rosice nad Labem – Svitavy B
  • Dolní Újezd – Letohrad B
  • Vysoké Mýto B – Libišany
  • Tatenice – Zámrsk

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SKP Slovan Moravská Třebová „C“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 09.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Knoll Luděk – Kabát Miroslav, Kubíček David.

Program kola:

  • Třebařov – Vendolí
  • Sebranice – M. Trnávka
  • Koclířov – Staré Město

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Letohrad

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 ve 13:00 hodin.
Rozhodčí: : Svoboda Jan – Frank Vojtěch, Štěrba Jaroslav

Program kola:

  • Pardubičky – Hlinsko
  • Holice – MFK Chrudim B
  • Přelouč/Semín – Lanškroun
  • Moravská Třebová – Moravany/Dašice
  • Česká Třebová – Prosetín/Holetín
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Heřmanův Městec
  • Choceň – Ústí nad Orlicí

Žáci:

SK Pardubičky – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Neděli 10.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin. Odjezd BUS v 7:00 hod.
Rozhodčí: Šlor Robert.

Přípravka:

Turnaj KP v Pardubicích

Začátek turnaje v Neděli 10.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: FK Pardubice, SK Pardubičky a SK Vysoké Mýto


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Lázně Bohdaneč – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 03.04.2022 ve 15:30 hodin. Odjezd bus v 13:00 hodin.
Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Čapek Jan, Volný Bohuslav.

Program oddílu:

  • Svitavy B – Dolní Újezd
  • Libišany – Tatenice
  • Přelouč – Vysoké Mýto B
  • Zámrsk – Rosice nad Labem
  • Ústí nad Orlicí B – Žamberk
  • Letohrad B – FC Jiskra 200

Dorost:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 02.04.2022 v 10:00 hodin.
Rozhodčí: Štancel Miroslav.

Program kola:

  • Letohrad – Choceň
  • Ústí nad Orlicí – Česká Třebová
  • Heřmanův Městec – Holice
  • Prosetín/Holetín – Pardubičky
  • MFK Chrudim B – Přelouč/Semín
  • Hlinsko – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Lanškroun – Moravská Třebová

Béčko v divokém klání podlehlo Starému Městu

Muži „B“:

Sokol Staré Město – SK Polička „B“ 2:1 (1:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 9. Němec, 81. Straka – 26. Marek LEINWEBER

ŽK: 4:3, ČK: 1:3 (89. Záplata) – (71. Urban, 83. Jandl, 89. Sauer)

Sestava: Konejl Tomáš – Velecký Petr (69. Neděla Tomáš), Veselý Ota, Urban Ondřej, Penias Marián – Moravec Karel (K), Sauer Libor, Jandl Roman, Pavlík Jan (46. Krejčí Radek), Misar Jakub, Leinweber Marek, (Škorpík Karel, Tichý Ondřej)


Program oddílu:

Muži „B“:

Sokol Staré Město – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 26.03.2022 v 15:00 hodin.
Rozhodčí: Štusák Antonín – Urban Jaroslav, Hnát Leoš.

Program kola:

  • Moravská Třebová „C“ – Vendolí
  • Koclířov – Sebranice
  • Městečko Trnávka – Čistá

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – TJ Lanškroun

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 26.03.2022 ve 12:30 hodin. (Hřiště číslo 2)
Rozhodčí: Schuch Josef.

Program kola:

  • Pardubičky – Ústí nad Orlicí
  • Holice – Přelouč/Semín
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Prosetín/Holetín
  • Česká Třebová – Letohrad
  • Moravská Třebová – MFK Chrudim B
  • Heřmanův Městec – Hlinsko
  • Choceň – Moravany/Dašice

Ve třetím přípravném utkání jsme brali remízu

SK Sloupnice – SK Polička 3:3 (1:2)

Přípravné utkání ve Sloupnici, s účastníkem I. B třídy.

Branky: Miroslav DOBEŠ, David BÁRTA, Tomáš ŠVEC

Sestava: Lajžner – Čori, Pavliš, Jílek, Mužík Jakub – Bureš, Kysilko, Klein, Bárta – Navrátil, Dobeš (Švec, Hynek)


Ve druhém přípravném utkání jsme zdolali Proseč

SK Polička – FK Proseč 2:1 (0:1)

Přípravné utkání s účastníkem Krajského přeboru na UMT v Litomyšli.

Branky: Bureš Pavel, Bárta David

Sestava: Slaný (Lajžner) – Čori, Jílek, Pavliš, Zahoran – Bureš, Kysilko, Klein V. (Hynek), Bárta – Navrátil, Dobeš.


Na úvod „jara“ náš dorost v azylu ve Svitavách bodoval naplno

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Přelouč/Sokol Semín 2:1 (1:1)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 34. Steiner Adam, 90. Svoboda Tomáš – 39. Pohl Jan (vl.)

Sestava: Spálenka Adam – Stýblo Filip – Svoboda Tomáš [K], Pham Xuan Cuong, Valouch Jan, Krčil Martin, Pohl Jan, Sabin Vojtěch, Škacha Matěj, Steiner Adam, Mitáš Jakub (Pentek Patrik, Šícha Jiří, Martinů Prokop)


V přípravném utkání s Březovou nad Svitavou jsme remizovali

SK Polička – Sokol Březová nad Svitavou 2:2 (1:0)

Přípravné utkání s účastníkem I.B třídy se hrálo na UMT ve Svitavách.

Branky: Steiner, Krejčí

Sestava: Lajžner – Zahoran, Pavliš, Urban O., Bureš – Steiner, Kysilko, Sauer, Mužík Jakub – Navrátil, Dobeš (Krejčí, Škacha, Moravec)


Béčko po podzimu:

Muži „B“: III. třída

Zdroj: vysledky.com

Program oddílu

Muži „A“:

SK Polička „A“ – SK Vysoké Mýto „B“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Sobotu 30.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Doskočil Radim – Kerhát Patrik, Jureček Michal. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • Lázně Bohdaneč – Ústí nad Orlicí B
  • Žamberk – Letohrad B
  • Rosice nad Labem – Libišany
  • Tatenice – Přelouč
  • Dolní Újezd – Zámrsk
  • FC Jiskra 2008 – Svitavy B

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SFC Koclířov

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 30.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Brychta Josef – Jakubec Josef, Šenkýř Jiří.

Program kola:

  • Sebranice – Třebařov
  • Čistá – Staré Město
  • Vendolí – M. Trnávka

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – SK Holice

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 30.10.2021 ve 12:00 hodin.
Rozhodčí: Doskočil Radim – Kerhát Patrik, Jureček Michal.

Program kola:

  • Moravany/Dašice – Heřmanův Městec
  • Letohrad – Hlinsko
  • Holice – Polička/Bystré
  • Ústí nad Orlicí – Prosetín/Holetín
  • Přelouč/Semín – Česká Třebová
  • MFK Chrudim B – Pardubičky
  • Lanškroun – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Moravská Třebová – Choceň

Program oddílu

Muži „A“:

Jiskra Ústí nad Orlicí „B“ – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 24.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Jureček Michal – Štěrba Jaroslav. Delegát: Schmeiser Kamil.

Program oddílu:

  • Dolní Újezd – Libišany
  • Rosice nad Labem – Přelouč
  • Tatenice – Vysoké Mýto B
  • Lázně Bohdaneč – Letohrad B
  • Žamberk – Svitavy B
  • FC Jiskra 2008 – Zámrsk

Muži „B“:

Sokol Čistá – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 23.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Jakubec Josef – Brychta Josef, Šenkýř Jiří.

Program kola:

  • Moravská Třebová C – Staré Město
  • Vendolí – Sebranice
  • Městečko Trnávka – Třebařov

Dorost:

FK Choceň – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 23.10.2021 ve 12:00 hodin.

Program kola:

  • Pardubičky – Přelouč/Semín
  • Česká Třebová – Moravská Třebová
  • Litomyšl/Dolní Újezd – MFK Chrudim B
  • Ústí nad Orlicí – Holice
  • Heřmanův Městec – Lanškroun
  • Prosetín/Holetín – Letohrad
  • Hlinsko – Moravany/Dašice

Žáci:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Sobotu 23.10.2021 v 10:00 a 11:45 hodin. Odjezd BUS v 7:30 hod.
Rozhodčí: Stárek Jiří.

Program kola:

  • Lanškroun – Letohrad
  • Hlinsko – Moravská Třebová
  • Česká Třebová – Holice
  • Pardubičky – Ústí nad Orlicí

Rychlá branka z úvodu utkání nestačila a béčko v Třebařově remizovalo

Muži „B“:

Sokol Třebařov – SK Polička „B“ 1:1 (0:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 89. Mottl Michal – 3. Kysilko Michal

Sestava: Konejl Tomáš – Velecký Petr, Veselý Ota, Urban Ondřej (46. Škorpík Karel), Penias Marián (67. Teplý Pavel) – Moravec Karel, Jandl Roman, Pavlík Jan [K], Kysilko Michal – Misar Jakub, Dobeš Miroslav

To je panečku tlačenice! Vedoucí čtveřice okresní trojky je aktuálně natěsnána do rozmezí jediného bodu. Překvapivě nejlépe je na tom Vendolí, které má oproti svým konkurentům o jeden odehraný zápas méně. Nyní naplnilo papírové předpoklady v Koclířově, ačkoli tam inkasovalo jako první. Výtečně rozehraný duel nedotáhla ke třem bodům Čistá, domácí Sebranice zásluhou střelce Prokůpka v závěrečné desetiminutovce zlikvidovaly dvougólové manko, mezi oba zásahy se ještě vešla červená karta hostujícího Bicana. V Třebařově padaly góly v úvodu a v závěru utkání, na každé straně jeden, tudíž z toho vzešla remíza v souboji s poličskou rezervou. Moravskotřebovské céčko, které zkraje podzimu udávalo soutěži tón, se v poslední době výsledkově trápí, na jeho porážce v Městečku Trnávce se největší měrou podílel hattrick Havlíčka.

Zdroj: https://svitavsky.denik.cz


Program oddílu

Muži „A“:

SK Polička „A“ – Sokol Tatenice

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Sobotu 16.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Vykopal Filip – Zeman Josef, Papežík Jakub. Delegát: Reinberg Pavel.

Program oddílu:

  • Letohrad B – Ústí nad Orlicí B
  • Svitavy B – Lázně Bohdaneč
  • Vysoké Mýto B – Rosice nad Labem
  • Libišany – FC Jiskra 2008
  • Zámrsk – Žamberk

Muži „B“:

Sokol Třebařov – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 16.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Jakubec Josef – Brychta Josef, Šenkýř Jiří.

Program kola:

  • Sebranice – Čistá
  • Koclířov – Vendolí
  • M. Trnávka – Mor. Třebová C

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Česká Třebová

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 16.10.2021 ve 12:00 hodin.
Rozhodčí: Zeman Josef – Vykopal Filip.

Program kola:

  • Holice – Choceň
  • Lanškroun – Hlinsko
  • Moravská Třebová – Pardubičky
  • Přelouč/Semín – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Letohrad – Ústí nad Orlicí
  • Moravany/Dašice – Prosetín/Holetín
  • MFK Chrudim B – Heřmanův Městec

Žáci:

SK Holice – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Neděli 17.10.2021 v 09:30 a 11:15 hodin. Odjezd BUS v 7:00 hod.
Rozhodčí: Louvar Jakub.

Program kola:

  • Moravská Třebová – Moravany/Dašice
  • Hlinsko – Česká Třebová
  • Letohrad – Ústí nad Orlicí
  • Lanškroun – Pardubičky

Přípravka:

Turnaj KP v Moravské Třebové

Začátek turnaje v Neděli 17.10.2021 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: Moravská Třebová, Polička, Česká Třebová a Chrudim.


V derby naše béčko porazilo Sebranice

Muži „B“:

SK Polička „B“ – Sokol Sebranice 3:2 (1:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 26. Stejskal Mirek, 80. Urban Ondřej, 88. Moravec Karel – 1. Pitra Bedřich, 60. Bureš Martin

Sestava: Konejl Tomáš – Veselý Ota [K], Moravec Karel, Urban Ondřej, Penias Marián – Neděla Tomáš (80.Teplý Pavel) Jandl Roman, Stejskal Mirek, Zahoran Pavel, Misar Jakub (77. Krejčí Radek) – Poliačik Jan (47.Škacha Matěj)


Béčko porazilo Koclířov

Muži „B“:

SFC Koclířov – SK Polička „B“ 1:3 (1:1)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 27. Ševčík Jakub – 4. a 68. Poliačik Jan, 48. Moravec Karel


Program oddílu:

Muži:

SK Polička „A“ – Sokol Rosice nad Labem

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Sobotu 02.10.2021 v 15:00 hodin.
Rozhodčí: Bednář František. Delegát: Kutřín Jaroslav.

Program oddílu:

  • Vysoké Mýto B – FC Jiskra 2008
  • Přelouč – Žamberk
  • Libišany – Lázně Bohdaneč
  • Svitavy B – Letohrad B
  • Tatenice – Dolní Újezd
  • Zámrsk – Ústí nad Orlicí B

Muži „B“:

SFC Koclířov – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 02.10.2021 v 15:00 hodin.
Rozhodčí: Ondrejka Roman – Knoll Luděk, Sedlák Ivo.

Program kola:

  • Třebařov – Sebranice
  • Staré Město – Čistá
  • M. Trnávka – Vendolí

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Jiskra Litomyšl/Sokol Čistá

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 02.10.2021 ve 12:30 hodin.
Rozhodčí: Stolín Václav.

Program kola:

  • Moravany/Dašice – Letohrad
  • Lanškroun – Ústí nad Orlicí
  • Holice – Česká Třebová
  • Choceň – Pardubičky
  • Moravská Třebová – Heřmanův Městec
  • Přelouč/Semín – Hlinsko
  • MFK Chrudim B – Prosetín/Holetín

Žáci:

FK Letohrad – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Neděli 03.10.2021 v 09:30 a 11:15 hodin. Odjezd BUS v 7:00.

Přípravka:

Turnaj KP v Chocni

Začátek turnaje v Neděli 03.10.2021 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: Choceň, Pardubice, Svitavy a Polička.