Žáci

Program oddílu na víkend:

Muži „A“:

SK Zámrsk – SK Polička „A“

Mistrovské utkání AGRO CS I. A třídy mužů Pardubicka.
Začátek utkání v Neděli 30.10.2022 ve 14:30. Odjezd ve 12:30.
Rozhodčí: Hořínek Lukáš – Vykopal Filip, Kovář Matouš.               .

Muži „B“:

SK Polička „B“ – Sokol Dlouhá Loučka

Mistrovské utkání SELECT Okresního přeboru mužů Svitavska.
Začátek utkání v Sobotu 29.10.2022 ve 14:30 hodin. Hřiště Rohozná.

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Orel

Mistrovské utkání KEEPERsport Krajské soutěže Pardubicka.
Začátek utkání v Sobotu 29.10.2022 ve 12:00 hodin.

Žáci:

SK Polička – SKP Slovan Moravská Třebová

Mistrovské utkání EUROGRREN Krajského přeboru Pardubicka.
Začátky utkání v Neděli 30.10.2022 ve 9:30 a 11:30.


Žáci jdou v poháru dál

Žáci:

SK Spartak Slatiňany – SK Polička 0:8 (0:4)

Utkání Poháru předsedy KFS starších žáků – 2. kolo.

Branky: 4. Odvárka Mikuláš (vl.), 9. Pavlík Jan, 17. Pavlík Vít, 24. Martinů Prokop, 56. Hájek Filip, 63. Pavlík Vít, 72. Pavlík Jan, 79. Martinů Prokop


Žáci dovezli z Letohradu tři body

Starší žáci:

FK Letohrad – SK Polička 0:7 (0:5)

Mistrovské utkání EUROGRREN Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 5. Král Vojtěch, 8. Sedlák Matyáš, 11. Pavlík Vít, 28. Hájek Filip, 34. Hájek Filip, 53. Jílek Tomáš, 78. Král Vojtěch

Mladší žáci:

FK Letohrad – SK Polička 5:1 (2:0)

Mistrovské utkání EUROGRREN Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 3. Kubelka Václav, 28. Lučynskyj Artem, 46. Fišer Jan, 60. Makar Jaroslav, 66. Baláš Jáchym – 69. Roušar Patrik


Starší žáci si upevnili pozici lídra v tabulce

Starší žáci:

SK Polička – SK Pardubičky 4:0 (2:0)

Mistrovské utkání EUROGRREN Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 8. Martinů Prokop, 20. Sedlák Matyáš, 56. a 71. Hájek Filip

Zdroj: vysledky.com

Mladší žáci:

SK Polička – SK Pardubičky 0:3 (0:2)

Mistrovské utkání EUROGRREN Krajského přeboru Pardubicka.

Zdroj: vysledky.com

V utkáních žáků padlo spoustu branek

Starší žáci:

SK Polička – FC Hlinsko 9:0 (3:0)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 3., 24. a 77. Martinů Prokop, 34. Jílek Tomáš, 67. Dospěl Stanislav, 69. Sedlák Matyáš, 71. Hájek Filip, 73. Šimek Jakub, , 80. Pavlík Vít

Mladší žáci:

SK Polička – FC Hlinsko 3:8 (1:2)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 7. a 55. Roušar Patrik, 61. Horák Michael – 27. Kysela Jan, 30. Laštůvka Jaroslav, 38. Ježek Matouš (pen.), 43. Ježek Matouš, 52. Kysela Jan, 54. Kaplan Petr, 56. Ježek Matouš, 69. Kysela Jan


Žáci vezou z České Třebové plný počet bodů

Starší žáci:

FK Česká Třebová – SK Polička 2:10 (0:5)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 51. a  77. Pietkiewicz Štěpán – 7. Martinů Prokop, 8. Martinů Prokop, 18. Martinů Prokop, 23. Pavlík Vít, 31. Sedlák Matyáš, 46. Hájek Filip, 57. Pavlík Jan, 70. Sedlák Matyáš, 73. Dospěl Stanislav, 80. Pavlík Jan

Mladší žáci:

FK Česká Třebová – SK Polička 0:3 (0:1)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 33., 44. a 64. (pen.) Roušar Patrik


Starší žáci přejeli Dolní Újezd a v poháru postupují dál

Starší žáci:

SK Polička – Sokol Dolní Újezd 1:9 (1:3)

Zápas Poháru předsedy KFS starších žáků.

Branky: 13. Křivka Martin – 4. Martinů Prokop, 9. Hájek Filip, 40. Král Vojtěch, 45. Trnka Dominik, 47. Sedlák Matyáš, 49. Sedlák Matyáš, 52. Jandera Tadeáš (pen.), 72. Hájek Filip, 79. Hájek Filip


Žáci o uplynulém víkendu:

Starší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 4:0 (2:0)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 2. Hájek Filip, 19. Sedlák Matyáš, 48. Pavlík Vít, 79. Šimek Jakub

Mladší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 2:3 (1:2)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 23. a 52. Dospěl Jan (pen.) – 28. Bárta Milan, 33. (pen.), a 48. Čapková Veronika


Starší žáci v Moravské Třebové rozjeli gólové hody

Starší žáci:

SKP Slovan Moravská Třebová – SK Polička 0:16 (0:8)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 3. Martinů Prokop, 5. Martinů Prokop, 6. Hájek Filip, 9. Báča Jan, 13. Báča Jan, 15. Dospěl Stanislav, 29. Král Vojtěch, 34. Král Vojtěch, 46. Hájek Filip, 49. Báča Jan, 58. Martinů Prokop, 65. Martinů Prokop, 71. Pavlík Vít, 72. Jílek Tomáš, 76. Konopásek Jiří, 80. Pavlík Vít

Mladší žáci:

SKP Slovan Moravská Třebová – SK Polička 6:4 (3:1)

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Branky: 29. Chorvatovič Radim, 59. Roušar Patrik, 68. Zach Jiří, 69. Roušar Patrik


Žáci hráli o víkendu doma s Letohradem

Starší žáci:

SK Polička – FK Letohrad 9:1

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.

Mladší žáci:

SK Polička – FK Letohrad 2:9

Mistrovské utkání EUROGRRENU Krajského přeboru Pardubicka.


Žáci brali o víkendu plný počet bodů

Starší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 0:6 (0:1)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 32. a 74. Jílek Tomáš, 43. Kruml Matěj, 48. Sedlák Matyáš, 65. Dospěl Stanislav, 79. Pavlík Jan

Mladší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 1:2 (1:1)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 34. Kaluža Matěj – 9. Horák Michael, 59. Mlynář Radek


Žáci hráli v České Třebové

Starší žáci:

SK Polička – FK Česká Třebová 1:2 (0:1)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 78. Hájek Filip – 21. Jelínek Jakub, 73. Jelínek Jakub

Mladší žáci:

SK Polička – FK Česká Třebová 3:6 (1:2)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 14. Moučka Ondřej, 48. Hájek Filip, 55. Kruml Matěj (pen.) – 8. Pácl Michal, 20. Vencl Tadeáš, 37. Sedláček Stanislav, 43. Felgrová Lucie, 51. Rössler Tomáš, 67. Felgrová Lucie


Žáci po brankových hodech s Holicemi berou všechny body

Starší žáci:

SK Polička – SK Holice 21:0 (8:0)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 5x Pavlík Vít, 4x Hájek Filip, 4x Martinů Prokop, 3x Šícha Jiří, 2x Král Vojtěch, Kruml Matěj, Sedlák Matyáš, Roušar Patrik

Mladší žáci:

SK Polička – SK Holice 4:0 (3:0)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 5. Mlynář Radek, 20. Jandera David, 35. Konopásek Jiří, 53. Doležal Vendelín


Program oddílu:

Muži „A“:

Sokol Dolní Újezd – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 15.05.2022 v 16:30 hodin. Odjezd v 13:30 hodin.
Rozhodčí: Hořínek Lukáš – Štěrba Jaroslav, Vykopal Filip.

Program oddílu:

  • Letohrad – Moravany/Dašice
  • Prosetín/Holetín – MFK Chrudim B
  • Česká Třebová – Holice
  • Ústí nad Orlicí – Lanškroun
  • Heřmanův Městec – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Přelouč/Semín
  • Pardubičky – Choceň

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Třebařov

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 14.05.2022 v 16:30 hodin. Hřiště Rohozná..

Program kola:

  • Moravská Třebová C – Městečko Trnávka
  • Čistá – Sebranice
  • Vendolí – Koclířov

Dorost:

Jiskra Litomyšl/Sokol Dolní Újezd – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 15.05.2022 ve 14:00 hodin.
Rozhodčí: Štěrba Jaroslav – Vykopal Filip, Hořínek Lukáš.

Program kola:

  • Letohrad – Moravany/Dašice
  • Prosetín/Holetín – MFK Chrudim B
  • Česká Třebová – Holice
  • Ústí nad Orlicí – Lanškroun
  • Heřmanův Městec – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Přelouč/Semín
  • Pardubičky – Choceň

Žáci:

SK Polička – SK Holice

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Neděli 15.05.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.

Program kola:

  • Pardubičky – Lanškroun
  • Moravany/Dašice – Moravská Třebová
  • Česká Třebová – Hlinsko
  • Ústí nad Orlicí – Letohrad

Přípravka:

Turnaj KP v Lanškrouně

Začátek turnaje v Sobotu 14.05.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: Lanškroun, Ústí nad Orlicí a Žamberk..


Žáci o víkendu hráli v Ústí nad Orlicí

Starší žáci:

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Polička 4:6 (2:3)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 5., 16. a 73. Hájek Filip, 23. Pavlík Vít, 70. Král Vojtěch, 75. Báča Jan

Mladší žáci:

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Polička 8:0 (5:0)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.


Žáci z domácích utkání brali po bodu

Starší žáci:

SK Polička – FK Letohrad 2:2 (1:1)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 36. Král Vojtěch, 78. Hájek Filip – 32. Látal Jakub, 52. Rozlílek Ondřej

Mladší žáci:

SK Polička – FK Letohrad 2:2 (0:0)

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.

Branky: 40. Mlynář Radek, 69. Pavlík Vít – 44. Kanon Robin, 64. Gregor Alex


Víkendové výsledky žáků

Starší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 5:1 (4:0)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 7. a 16. Pavlík Vít, 13. Jílek Tomáš, 35. a 49. Martinů Prokop – 44. Nykodým Martin

Mladší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 2:3 (2:1)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 5. Hájek Filip, 20. Mlynář Radek – 27. a 49. Kulhánek Jakub, 70. Vaněk Adam


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FC Libišany

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 v 16:00 hodin.
Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Baťová Martina, Kovář Matouš

Program oddílu:

  • Přelouč – Zámrsk
  • Rosice nad Labem – Ústí nad Orlicí B
  • Dolní Újezd – Lázně Bohdaneč
  • FC Jiskra 2008 – Žamberk
  • Vysoké Mýto B – Svitavy B
  • Tatenice – Letohrad B

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Staré Město

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 23.04.2022 v 16:00 hodin. Hřiště Rohozná.
Rozhodčí: Stria Jiří – Strya Milan, Hrubý Jiří.

Program kola:

  • Vendolí – Mor. Třebová C
  • Čistá – M. Trnávka
  • Sebranice – Koclířov

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Prosetín/Holetín

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 ve 13:30 hodin.
Rozhodčí: Kovář Matouš – Baťová Martina, Kolbaba Pavel.

Program kola:

  • Pardubičky – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Holice – Lanškroun
  • Česká Třebová – Heřmanův Městec
  • Přelouč/Semín – Letohrad
  • Moravská Třebová – Ústí nad Orlicí
  • MFK Chrudim B – Moravany/Dašice
  • Choceň – Hlinsko

Žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Sobotu 23.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch.

Program kola:

  • Moravská Třebová – Hlinsko
  • Letohrad – Lanškroun
  • Holice – Česká Třebová
  • Ústí nad Orlicí – Pardubičky

Přípravka:

Turnaj KP v Žamberku

Začátek turnaje v Neděli 24.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: 1. FC Žamberk, FK Česká Třebová.


Žáci brali o víkendu plný počet bodů

Starší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 1:9 (1:4)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 23. Buršík Vojtěch – 9., 39. a 58. Hájek Filip, 30., 37., 55. a 63. Šícha Jiří, 67. a 78. Pavlík Vít

Sestava: Jandera Tadeáš [K] – Pavlík Jan, Pavlík Vít, Král Vojtěch, Sedlák Matyáš – Šícha Jiří, Trnka Dominik, Dospěl Stanislav, Hájek Filip – Jílek Tomáš, Konopásek Jiří (Kruml Matěj, Martinů Prokop

Mladší žáci:

SK Pardubičky – SK Polička 0:3 (0:1)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 31. Mlynář Radek, 44. Pavlík Jan, 69. Roušar Patrik

Sestava: Hanzl Šimon – Chorvatovič Radim, Peterka Kryštof, Mlynář Radek, Doležal Vendelín, Zach Jiří, Roušar Patrik, Jandera David [K], Pavlík Jan, Hájek Filip, Konopásek Jiří, Sedlák Matyáš, Pavlík Vít, Kruml Matěj


Žáci po podzimu:

Starší žáci: Krajský přebor – skupina A

Zdroj: vysledky.com

Mladší žáci: Krajský přebor – skupina A

Zdroj: vysledky.com

Žáci o víkendu hráli se Sokolem Moravany/Dašice

Starší žáci:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička 0:1 (0:1)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branka: 6. Martinů Prokop

Mladší žáci:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička 2:1 (1:0)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 23. Šrámek Kryštof, 26. Vaněk Adam – 58. Sedlák Matyáš


Program oddílu

Muži „A“:

Jiskra Ústí nad Orlicí „B“ – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 24.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Jureček Michal – Štěrba Jaroslav. Delegát: Schmeiser Kamil.

Program oddílu:

  • Dolní Újezd – Libišany
  • Rosice nad Labem – Přelouč
  • Tatenice – Vysoké Mýto B
  • Lázně Bohdaneč – Letohrad B
  • Žamberk – Svitavy B
  • FC Jiskra 2008 – Zámrsk

Muži „B“:

Sokol Čistá – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 23.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Jakubec Josef – Brychta Josef, Šenkýř Jiří.

Program kola:

  • Moravská Třebová C – Staré Město
  • Vendolí – Sebranice
  • Městečko Trnávka – Třebařov

Dorost:

FK Choceň – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 23.10.2021 ve 12:00 hodin.

Program kola:

  • Pardubičky – Přelouč/Semín
  • Česká Třebová – Moravská Třebová
  • Litomyšl/Dolní Újezd – MFK Chrudim B
  • Ústí nad Orlicí – Holice
  • Heřmanův Městec – Lanškroun
  • Prosetín/Holetín – Letohrad
  • Hlinsko – Moravany/Dašice

Žáci:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Sobotu 23.10.2021 v 10:00 a 11:45 hodin. Odjezd BUS v 7:30 hod.
Rozhodčí: Stárek Jiří.

Program kola:

  • Lanškroun – Letohrad
  • Hlinsko – Moravská Třebová
  • Česká Třebová – Holice
  • Pardubičky – Ústí nad Orlicí

Žáci si v Holicích otevřeli střelnici a přivezli jednoznačná vítězství

Starší žáci:

SK Holice – SK Polička 0:11 (0:8)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 1. Sedlák Matyáš, 10. Pavlík Vít, 17. Jílek Tomáš, 20. Pavlík Vít, 25. Sedlák Matyáš, 29. Sedlák Matyáš, 31. Jílek Tomáš, 38. Sedlák Matyáš, 48. Sedlák Matyáš, 50. Pavlík Vít, 60. Sedlák Matyáš

Mladší žáci:

SK Holice – SK Polička 0:11 (0:10)

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.

Branky: 5. Kruml Matěj, 8. Mlynář Radek, 10. Kruml Matěj, 17. Sedlák Matyáš, 20. Jandera David, 21. Hájek Filip, 22. Chorvatovič Radim, 30. Mlynář Radek, 34. Kruml Matěj, 35. Roušar Patrik, 54. Kruml Matěj


Program oddílu

Muži „A“:

SK Polička „A“ – Sokol Tatenice

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Sobotu 16.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Vykopal Filip – Zeman Josef, Papežík Jakub. Delegát: Reinberg Pavel.

Program oddílu:

  • Letohrad B – Ústí nad Orlicí B
  • Svitavy B – Lázně Bohdaneč
  • Vysoké Mýto B – Rosice nad Labem
  • Libišany – FC Jiskra 2008
  • Zámrsk – Žamberk

Muži „B“:

Sokol Třebařov – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 16.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Jakubec Josef – Brychta Josef, Šenkýř Jiří.

Program kola:

  • Sebranice – Čistá
  • Koclířov – Vendolí
  • M. Trnávka – Mor. Třebová C

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Česká Třebová

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 16.10.2021 ve 12:00 hodin.
Rozhodčí: Zeman Josef – Vykopal Filip.

Program kola:

  • Holice – Choceň
  • Lanškroun – Hlinsko
  • Moravská Třebová – Pardubičky
  • Přelouč/Semín – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Letohrad – Ústí nad Orlicí
  • Moravany/Dašice – Prosetín/Holetín
  • MFK Chrudim B – Heřmanův Městec

Žáci:

SK Holice – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Neděli 17.10.2021 v 09:30 a 11:15 hodin. Odjezd BUS v 7:00 hod.
Rozhodčí: Louvar Jakub.

Program kola:

  • Moravská Třebová – Moravany/Dašice
  • Hlinsko – Česká Třebová
  • Letohrad – Ústí nad Orlicí
  • Lanškroun – Pardubičky

Přípravka:

Turnaj KP v Moravské Třebové

Začátek turnaje v Neděli 17.10.2021 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: Moravská Třebová, Polička, Česká Třebová a Chrudim.