Žáci

Žáci o víkendu hráli doma s Ústím nad Orlicí

Starší žáci:

SK Polička – Jiskra Ústí nad Orlicí  3:1 na p.k. (2:2) 1:0 poločas

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Branky: 14. Pohl Jan, 70. Mužík Vojtěch – 50. Šváb Michal, 79. Horálek Matě

 

Mladší žáci:

SK Polička – Jiskra Ústí nad Orlicí 0:10 (0:6)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Branky: 4. Skala Daniel (pen.), 5. Skala Daniel, 9. Solar Ondřej, 15. Skala Daniel, 21. Kusý Matěj, 35. Skala Daniel, 44. Langer Adam, 51. Pirkl Marek, 57. Fišer Tomáš, 69. Husička Jakub

 


Žáci vezou z Chocně plný počet bodů

Starší žáci:

FK Choceň – SK Polička 1:7 (0:2)

Branky: 15. Šícha Jiří, 34. Chalupník Martin, 43. Mužík Vojtěch, 45. Svoboda Martin, 49. Trnka Dominik, 55. Kmoníček František, 69. Hájek Filip

Mladší žáci:

FK Choceň – SK Polička 0:9 (0:3)

Branky: 9. Hájek Filip, 24., 56., 64., 68. a 70. Pavlík Vít, 31. Sedlák Matyáš, 46. a 47. Mužík Vojtěch


Ve čtvrtek si žáci zahrají o postup do dalšího kola Ondrášovka Cupu

Starší žáci:

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Polička

Mistrovský zápas Ondrášovka Cupu žáků.

Začátek utkání ve Čtvrtek 01.10.2020 v 15:30 hodin.


Mladší žáci si o víkendu otevřeli na domácím hřišti střelnici

Starší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 2:5 (1:4)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Branky: 18. Svoboda Martin, 63. Chalupník Martin

Mladší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice 10:1 (3:1)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Branky: 2., 23., 37., Mužík Vojtěch, 15. Kruml Matěj, , 42. a 46. Sedlák Matyáš, 50. Roušar Patrik, 64. Pavlík Vít, 66. Hájek Filip, 69. Pavlík Jan4

 


Program oddílu na víkend a sváteční pondělí:

Muži:

SK Vysoké Mýto „B“ – SK Polička

Mistrovský zápas Ondrášovka I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 27.09.2020 v 15:30. Odjezd ve 13:50 hodin.

 

 

Dorost:

Sokol Libchavy – SK Polička

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 26.09.2020 ve 13:00. Odjezd v 11:00 hodin.

 
 
 
 

Přípravky:

Turnaj ve Svitavách

Začátek turnaje v Neděli 27.09.2020 v 09:00 hodin. Odjezd v 7:45 hodin.
Účastníci turnaje: SK Polička, TJ Svitavy, TJ Lanškroun, FK Česká Třebová

 

Pondělí 28.09.2020

Mladší a starší žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání v Pondělí 28.09.2020 v 9:30 a 11:15 hodin.

 

 

Dorost:

Sokol Prosetín/Sokol Holetín – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Pondělí 28.09.2020 ve 14:00. Odjezd ve 12:30 hodin.


Žáci doma přejeli Libchavy a k vidění byl i dvojitý hattrick Pohla

Starší žáci:

SK Polička – Sokol Libchavy 10:1 (4:1)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

Branky: 10. Svoboda Martin (pen.), 19. Pohl Jan, 21. Pohl Jan, 31. Pohl Jan, 53. Pohl Jan, 57. Trnka Dominik, 63. Pohl Jan, 66. Pavlík Vít, 71. Pohl Jan, 79. Trnka Dominik – 35. Mucha Marek

 

Mladší žáci:

SK Polička – Sokol Libchavy 6:1 (4:1)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

Branky: 6. Hájek Filip, 13. Vídeňský Šimon (vl.), 20. Sedlák Matyáš, 23. Sedlák Matyáš, 50. Sedlák Matyáš, 67. Mužík Vojtěch – 7. Vídeňský Šimon


Ve středu hrají žáci doma

Mladší a starší žáci:

SK Polička – Sokol Libchavy

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání ve Středu 23.09.2020 ve 14:45 a 16:30 hodin.


Program oddílu na víkend:

Muži:

FC Jiskra 2008 – SK Polička

Mistrovský zápas Ondrášovka I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 20.09.2020 v 16:00. Odjezd ve 13:40 hodin.

 

Dorost:

FC Hlinsko – SK Polička

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 20.09.2020 ve 14:00. Odjezd ve 12:30 hodin.

Přípravky:

Turnaj v Poličce

Začátek turnaje v Neděli 20.09.2020 v 09:00 hodin.
Účastníci turnaje: SK Polička, FK Choceň a SKP Slovan Moravská Třebová


Žáci o víkendu bojovali o body v Hlinsku

Mladší žáci:

FC Hlinsko – SK Polička 3:3 (1:3)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Branky: 11.a 15. Mužík Vojtěch, 29. Kruml Matěj

Starší žáci:

FC Hlinsko – SK Polička 3:3 (2:2) na penalty 3:4

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Branky: 20. Báča Jan (pen.), 36. Kmoníček František, 79. Pohl Jan

 


Domácí zápasy žáků přinesly brankové hody

Starší žáci:

SK Polička – SK Pardubičky 4:9 (4:5)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Branky: 7.,20. a 39.Svoboda Martin, 35. Šícha Jiří – 5.,15.,30.,38.,55.a76. Novotný Vojtěch, 60. Hazuka Matyáš, 66. Hác Jakub, 80. Němeček Adam

 

Mladší žáci:

SK Polička – SK Pardubičky 3:1 (0:1)

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

 

Branky: 36. a 66. Pavlík Vít, 69. Kruml Matěj – 19. Růžička Matyáš


Program oddílu na víkend:

Muži:

FC Libišany – SK Polička

Mistrovský zápas Ondrášovka I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Sobotu 05.09.2020 v 17:00. Odjezd ve 14:20 hodin.
Rozhodčí: Vojta Jan – Škorpík Martin, Lukášek Jiří. Delegát: Kutřín Jaroslav

 

Program kola:

Letohrad B – Tatenice

Načešice – Dolní Újezd

Svitavy B – Vysoké Mýto B

Žamberk – Přelouč

Zámrsk – FC Jiskra 2008

Ústí nad Orlicí B – Rosice nad Labem

 

Dorost:

Sokol Prosetín/Holetín – SK Polička

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 06.09.2020 ve 13:30. Odjezd ve 12:00 hodin.
Rozhodčí:
Kudyn Milan, Valenta Jan.

 

 

Program kola:

Pardubičky – Hlinsko

Lanškroun – Přelouč

Holice – Moravská Třebová

Ústí nad Orlicí – Jablonné nad Orlicí

Letohrad – Slatiňany

Choceň – Česká Třebová

Vysoké Mýto – Libchavy

 

Mladší a starší žáci:

SK Polička – SK Pardubičky

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání v Sobotu 05.09.2020 v 9:30 (starší) a 11:15 (mladší) hodin.
Rozhodčí:
Jílková Barbora. Hlavní pořadatel: Obolecký ml.

Program kola:

Hlinsko – Libchavy

Moravany – Moravská Třebová

Choceň – Letohrad

Česká Třebová – Lanškroun

Ústí nad Orlicí – Holice

 

Přípravky:

Turnaj v Poličce

Začátek turnaje v Neděli 06.09.2020 v 09:00 hodin.
Účastníci turnaje: SK Polička, SK Vysoké Mýto a FK Česká Třebová
Hlavní pořadatel: Obolecký st


Žáci si z Moravské Třebové dovezli plný počet bodů

Starší žáci:

SKP Slovan Moravská Třebová – SK Polička 1:7

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Tabulka po 2. kole z vysledky.lidovky.cz

 

Mladší žáci:

SKP Slovan Moravská Třebová – SK Polička 1:8

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

Tabulka po 2. kole z vysledky.lidovky.cz


Program oddílu na víkend:

Muži:

SK Polička – Jiskra Ústí nad Orlicí „B“

Mistrovský zápas Ondrášovka I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 30.08.2020 v 17:00 hodin. 

 

Program kola:

Rosice nad Labem – Letohrad B

Přelouč – Svitavy B

Vysoké Mýto B – Zámrsk

Dolní Újezd – Žamberk

Tatenice – Načešice

FC Jiskra 2008 – Libišany

Dorost:

SK Polička – FK Choceň

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 30.08.2020 ve 14:30 hodin.

 

 

Program kola:

Přelouč – Vysoké Mýto

Slatiňany – Holice

Moravská Třebová – Lanškroun

Česká Třebová – Ústí nad Orlicí

Hlinsko – Prosetín

Jablonné nad Orlicí – Letohrad

Libchavy – Pardubičky

 

Mladší a starší žáci:

SKP Slovan Moravská Třebová – SK Polička

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání v Sobotu 29.08.2020 v 9:30 (starší) a 11:15 (mladší) hodin. Odjezd v 8:00 hodin.

Program kola:

Holice – Choceň

Pardubičky – Hlinsko

Letohrad – Moravany

Litomyšl – Česká Třebová

Lanškroun – Ústí nad Orlicí


V duelech žáků s Lanškrounem byly k vidění brankové hody

Starší žáci:

SK Polička – TJ Lanškroun 0:9

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.

 

 

 

Mladší žáci:

SK Polička – TJ Lanškroun 8:1

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.


Ve středu a ve čtvrtek jsou na programu zápasy dorostu a žáků

Dorost:

SK Holice – SK Polička

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání ve Středu 26.08.2020 v 17:00. Odjezd v 15:00 hodin.

 

 

Program kola:

Lanškroun – Česká Třebová

Letohrad – Hlinsko

Ústí nad Orlicí – Pardubičky

Choceň – Prosetín

Moravská Třebová – Libchavy

Přelouč – Slatiňany

Vysoké Mýto – Jablonné nad Orlicí

Mladší a starší žáci:

SK Polička – TJ Lanškroun

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání ve Čtvrtek 27.08.2020 v 17:00 (starší) a 18:45 (mladší) hodin.

Program kola:

Moravská Třebová – Libchavy

Pardubičky – Letohrad

Hlinsko – Holice

Moravany – Litomyšl


Obrázek

Jarní část sezóny 2020 zná svůj jízdní řád


Konečné tabulky podzimní části LION SPORT Krajského přeboru žáků:

Starší žáci:

Mladší žáci:


Z prestižního okresního derby berou žáci plný počet bodů

Starší žáci:

SK Polička – TJ Svitavy 1:0

 

 

 

Branka: 8. Pohl Jan

Mladší žáci:

SK Polička – TJ Svitavy 4:3

 

 

 

Branky: 3. Šícha Jiří, 6. Svoboda Martin, 38. Svoboda Martin, 41. Svoboda Martin


Program oddílu na víkend:

Muži:

SK Polička  – Sokol Rohovládová Bělá

Mistrovské utkání TLAPNET Krajského přeboru mužů.
Začátek utkání v Neděli 17.11.2019 ve 13:00 hodin.

 

 

Dorost:

SK Polička – SK Holice/Spartak Sezemice

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 17.11.2019 ve 10:30 hodin.

 

 

Mladší a starší žáci:

SK Polička – TJ Svitavy

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání v Sobotu 16.11.2019 v 9:30 (starší) a 11:15 (mladší) hodin.


Žáci vezou z Letohradu plný počet bodů

Starší žáci:

FK Letohrad – SK Polička 2:3 (1:0)

 

 

 

Branky: 4. Šantrůček Štěpán, 44. Přiklopil Vojtěch (vl.) – 39. Přiklopil Vojtěch, 58. Valouch Jan, 64. Přiklopil Vojtěch

 

Mladší žáci:

FK Letohrad – SK Polička 0:6 (0:2)

 

 

 

Branky: 13. Báča Jan, 30. Šícha Jiří, 35. Šícha Jiří, 36. Svoboda Martin, 40. Svoboda Martin, 41. Martinů Prokop


Program oddílu na víkend:

Muži:

SK Holice – SK Polička

Mistrovské utkání TLAPNET Krajského přeboru mužů.
Začátek utkání v Sobotu 09.11.2019 ve 13:30 hodin. Odjezd v 11:40 hodin.

 

 

Dorost:

Jiskra Heřmanův Městec – SK Polička

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 09.11.2019 ve 13:30 hodin. Odjezd v 11:15 hodin.

 

 

Mladší a starší žáci:

FK Letohrad – SK Polička

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání v Neděli 10.11.2019 v 10:00 (starší) a 11:45 (mladší) hodin. Odjezd v 7:45 hodin.


Žáci si dovezli z Holic plný počet bodů

Starší žáci:

SK Holice – SK Polička 0:7 (0:2)

 

 

 

Branky: 10. Svoboda David, 19. Adamec Jáchym, 39. a 58. Pohl Jan, 43. Král Vojtěch, 53. Adamec Jáchym, 60. Procházka Vojtěch

 

Mladší žáci:

SK Holice – SK Polička 0:4  (0:2)

 

 

 

Branky: 6. Martinů Prokop (pen.), 24. Šícha Jiří, 40. Trnka Dominik, 46. Svoboda Martin


Program oddílu na víkend:

Muži:

SK Polička – Jiskra Heřmanův Městec

Mistrovské utkání TLAPNET Krajského přeboru mužů.
Začátek utkání v Neděli 03.11.2019 ve 13:30 hodin.

 

 

Dorost:

SK Polička – Sokol Jablonné nad Orlicí

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 03.11.2019 v 11:00 hodin.

 

 

Mladší a starší žáci:

SK Holice – SK Polička

Mistrovské utkání LION SPORT Krajského přeboru žáků.
Začátky utkání v Neděli 03.11.2019 ve 09:30 (starší) a 11:15 (mladší) hodin. Odjezd v 7:30 hodin.


Žáci doma získali plný počet bodů, když porazili Žamberk

Starší žáci:

SK Polička – 1.FC Žamberk 4:2

 

 

 

 

Mladší žáci:

SK Polička – 1.FC Žamberk 12:1