Sezóna 2010/2011

Hodnocení uplynulé sezony „B“ mužstva :

Hodnocení sezóny 2010/11 našeho /B/ týmu není příliš veselé,neboť naše plány a očekávání se již po podzimní části změnily jen na boj o holé přežití a záchranu v soutěži.Do minulého ročníku jsme vstupovali s ambicemi na umístění do šestého místa v tabulce.Kádr, který byl již poměrně stabilní se doplnil o dva dorostence a ze začátku soutěže nic nenapovídalo tomu,že naše cíle jsou přehnané.Bohužel konec podzimní části nás nezastihl v optimální formě a pouhých sedmnáct bodů nás pasovalo do jarních bojů na jednoho z kandidátů na sestup.Celá jarní část se nesla v duchu urputného boje o každý bod a nebudeme si nic nalhávat když řeknu,že v klíčových zápasech jsme hlavně díky pomoci hráčů širšího kádru áčka vytouženou záchranu v soutěži vykopali.Hlavní příčiny loňského neůspěchu vidím jednoznačně ve střelecké impotenci celého mužstva.Herní kvalita nebyla špatná a v zápasech se soupeři jsme byli vyrovnaní,ne-li ve vetšině zápasů dokonce lepší.Bohužel utkaní rozhodují góly a ty se nám bohužel nedařilo střílet.Druhý rozhodující faktor byla tréninková docházka a morálka některých hráčů,která se projevila ve špatné fyzické kondici a tím i horší výkoností.Pokud se chceme příští rok poprat o vyšší příčky v tabulce,musíme na těchto nedostatcích zapracovat a všichni společně zabrat tak,aby výsledek odpovídal kvalitě kádru a úsilí,které každý z nás fotbalu alespoň ve většině případů dává.

Zhodnotil hrající asistent trenéra „B“ týmu František Švec

Hodnocení uplynulé sezony v kategorii žáků :

Starší žáci

Po postupu z 1.A třídy jsme si dali za úkol udržení v krajském přeboru žáků. Už letní příprava nasvědčoval, že budeme mít problémy tento úkol splnit. Začalo to velmi mizernou docházkou na tréninky a neochotou kluků podřídit se fotbalu. Důkazem toho bylo umístění po podzimní části soutěže, kdy jsme skončili na třetím místě od konce tabulky. Přístup kluků se nezlepšil ani v zimní přípravě, kdy nás chodilo do haly 4 nebo 5. To je na splnění úkolu záchrany velmi málo. Když se k tomu přidalo i ukončení činnosti některých kluků ( Harašta, Mach, Dvořák ), tak nebylo v silách ostatních kluků udržet krajský přebor. Celé jaro museli vypomáhat mladší žáci a tak výsledným umístěním bylo předposlední místo v krajském přeboru starších žáků.

Mladší žáci

Mladší žáci, i když celou sezónu museli nastupovat za starší žáky v základní sestavě, tak v konečném účtování dosáhli nejlepšího umístění za všech mužstev SK Masokombinát Polička. Skončili na pěkném čtvrtém místě krajského přeboru mladších žáků.

                          Zhodnotil Jozef Opina

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.