Dorost

Dorost vyhrál a je na 3. místě soutěže

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – TJ Spartak Sezemice 3:2 (3:0)

Mistrovské utkání KEEPERsport Krajské soutěže Pardubicka.

Branky: 7. a 37. Pruška Václav, 28. Pohl Jan – 54. (pen.), a  86. Reinberg Pavel


Dorost z duelu s Prosečí bral všechny body

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Proseč 3:0 (2:0)

Mistrovské utkání KEEPERsport Krajské soutěže Pardubicka.

Branky: 25. Pohl Jan, 35. Pruška Václav, 53. Zahoran Patrik


Dorost byl o víkendu úspěšný

Dorost:

FC Jiskra 2008 / 1.FC Žamberk – SK Polička/Sokol Bystré 2:3

Mistrovské utkání KEEPERsport Krajské soutěže Pardubicka.


Dorost s Nemošicemi na body nedosáhl

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – SK Nemošice 1:3 (0:3)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 47. Pruška Václav – 3. Dunda Vojtěch, 14. Dusil Štěpán, 33. Dusil Štěpán 


Béčko v boji o postup remizovalo

Muži „B“:

SKP Slovan Moravská Třebová „C“– SK Polička „B“ (Rohozná) 1:1 (0:0)

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.

Branky: 56. Potáček Martin (pen.) – 71. Čori Patrik

Sestava: Konejl Tomáš – Urban Ondřej (69. Hynek Martin), Veselý Ota, Moravec Karel [K], Zahoran Pavel, Sauer Libor (26. Misar Jakub), Pavlík Jan, Čori Patrik, Boháček Libor, Leinweber Marek, Cihlář Jan (57. Škorpík Karel)


Dorost hrál o víkendu v Holicích

Dorost:

SK Holice – SK Polička/Sokol Bystré 6:2 (1:1)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky:   – 45. Růžek Vojtěch, 51. Vodák Pavel, 61. Sochůrek Tomáš, 67. Tlučhoř Jakub, 68. Vodák Pavel, 90. Vodák Pavel – 11. Škacha Matěj, 89. Krejčí Štěpán 


Dorost si v derby se soupeřem neporadil

Dorost:

Jiskra Litomyšl/Sokol Dolní Újezd – SK Polička/Sokol Bystré 1:0 (0:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.


Program oddílu:

Muži „A“:

Sokol Dolní Újezd – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 15.05.2022 v 16:30 hodin. Odjezd v 13:30 hodin.
Rozhodčí: Hořínek Lukáš – Štěrba Jaroslav, Vykopal Filip.

Program oddílu:

  • Letohrad – Moravany/Dašice
  • Prosetín/Holetín – MFK Chrudim B
  • Česká Třebová – Holice
  • Ústí nad Orlicí – Lanškroun
  • Heřmanův Městec – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Přelouč/Semín
  • Pardubičky – Choceň

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Třebařov

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 14.05.2022 v 16:30 hodin. Hřiště Rohozná..

Program kola:

  • Moravská Třebová C – Městečko Trnávka
  • Čistá – Sebranice
  • Vendolí – Koclířov

Dorost:

Jiskra Litomyšl/Sokol Dolní Újezd – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 15.05.2022 ve 14:00 hodin.
Rozhodčí: Štěrba Jaroslav – Vykopal Filip, Hořínek Lukáš.

Program kola:

  • Letohrad – Moravany/Dašice
  • Prosetín/Holetín – MFK Chrudim B
  • Česká Třebová – Holice
  • Ústí nad Orlicí – Lanškroun
  • Heřmanův Městec – Moravská Třebová
  • Hlinsko – Přelouč/Semín
  • Pardubičky – Choceň

Žáci:

SK Polička – SK Holice

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Neděli 15.05.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.

Program kola:

  • Pardubičky – Lanškroun
  • Moravany/Dašice – Moravská Třebová
  • Česká Třebová – Hlinsko
  • Ústí nad Orlicí – Letohrad

Přípravka:

Turnaj KP v Lanškrouně

Začátek turnaje v Sobotu 14.05.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: Lanškroun, Ústí nad Orlicí a Žamberk..


Dorost domácí pevnost o víkendu neuhájil

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Jiskra Heřmanův Městec 0:1 (0:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branka: 78. Heřmanský Matyáš


Dorost v Hlinsku na body nedosáhl

Dorost:

FC Hlinsko – SK Polička/Sokol Bystré 2:0 (1:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.


Víkendový výsledek dorostu:

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Prosetín/Holetín 1:2 (1:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 9. Mitáš Jakub (pen.) – 52. Slavík Vojtěch, 67. Fajmon Petr


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FC Libišany

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 v 16:00 hodin.
Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Baťová Martina, Kovář Matouš

Program oddílu:

  • Přelouč – Zámrsk
  • Rosice nad Labem – Ústí nad Orlicí B
  • Dolní Újezd – Lázně Bohdaneč
  • FC Jiskra 2008 – Žamberk
  • Vysoké Mýto B – Svitavy B
  • Tatenice – Letohrad B

Muži „B“:

SK Polička „B“ (Rohozná) – Sokol Staré Město

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 23.04.2022 v 16:00 hodin. Hřiště Rohozná.
Rozhodčí: Stria Jiří – Strya Milan, Hrubý Jiří.

Program kola:

  • Vendolí – Mor. Třebová C
  • Čistá – M. Trnávka
  • Sebranice – Koclířov

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – Sokol Prosetín/Holetín

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 24.04.2022 ve 13:30 hodin.
Rozhodčí: Kovář Matouš – Baťová Martina, Kolbaba Pavel.

Program kola:

  • Pardubičky – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Holice – Lanškroun
  • Česká Třebová – Heřmanův Městec
  • Přelouč/Semín – Letohrad
  • Moravská Třebová – Ústí nad Orlicí
  • MFK Chrudim B – Moravany/Dašice
  • Choceň – Hlinsko

Žáci:

SK Polička – Sokol Moravany/Dašice

Mistrovské utkání EUROGREEN KP žáků.
Začátky zápasů v Sobotu 23.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch.

Program kola:

  • Moravská Třebová – Hlinsko
  • Letohrad – Lanškroun
  • Holice – Česká Třebová
  • Ústí nad Orlicí – Pardubičky

Přípravka:

Turnaj KP v Žamberku

Začátek turnaje v Neděli 24.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: 1. FC Žamberk, FK Česká Třebová.


Dorost z Ústí body nepřivezl

Dorost:

Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Polička/Sokol Bystré 7:0 (3:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Sestava: Spálenka Adam – Kaščák Michal, Svoboda Tomáš [K], Pham Xuan Cuong (46. Pentek Patrik), Sabin Vojtěch – Krčil Martin, Valouch Jan, Pohl Jan, Zahoran Patrik – Steiner Adam, Škacha Matěj


Dorost doma deklasoval Letohrad

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Letohrad 6:1 (2:1)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 7. Pohl Jan, 38. a 52. Škacha Matěj, 55. Steiner Adam, 80. Krejčí Štěpán, 82. Valouch Jan

Sestava: Spálenka Adam – Krejčí Štěpán, Valouch Jan, Pohl Jan, Mitáš Jakub (72.Pentek Patrik) – Svoboda Tomáš [K], Krčil Martin, Steiner Adam, Škacha Matěj (81.Zahoran Patrik) – Sabin Vojtěch, Kaščák Michal


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Polička „A“ – FK Přelouč

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Frank Vojtěch – Svoboda Jan, Štěrba Jaroslav. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • FC Jiskra 2008 – Ústí nad Orlicí B
  • Žamberk – Lázně Bohdaneč
  • Rosice nad Labem – Svitavy B
  • Dolní Újezd – Letohrad B
  • Vysoké Mýto B – Libišany
  • Tatenice – Zámrsk

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SKP Slovan Moravská Třebová „C“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 09.04.2022 v 15:30 hodin.
Rozhodčí: Knoll Luděk – Kabát Miroslav, Kubíček David.

Program kola:

  • Třebařov – Vendolí
  • Sebranice – M. Trnávka
  • Koclířov – Staré Město

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – FK Letohrad

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Neděli 10.04.2022 ve 13:00 hodin.
Rozhodčí: : Svoboda Jan – Frank Vojtěch, Štěrba Jaroslav

Program kola:

  • Pardubičky – Hlinsko
  • Holice – MFK Chrudim B
  • Přelouč/Semín – Lanškroun
  • Moravská Třebová – Moravany/Dašice
  • Česká Třebová – Prosetín/Holetín
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Heřmanův Městec
  • Choceň – Ústí nad Orlicí

Žáci:

SK Pardubičky – SK Polička

Mistrovský zápas krajského přeboru žáků.
Začátky zápasů v Neděli 10.04.2022 v 09:30 a 11:30 hodin. Odjezd BUS v 7:00 hod.
Rozhodčí: Šlor Robert.

Přípravka:

Turnaj KP v Pardubicích

Začátek turnaje v Neděli 10.04.2022 v 9:00 hodin.
Účastnící turnaje: FK Pardubice, SK Pardubičky a SK Vysoké Mýto


Dorost o víkendu na body nedosáhl

Dorost:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička/Sokol Bystré 6:0 (3:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Lázně Bohdaneč – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Neděli 03.04.2022 ve 15:30 hodin. Odjezd bus v 13:00 hodin.
Rozhodčí: Kolbaba Pavel – Čapek Jan, Volný Bohuslav.

Program oddílu:

  • Svitavy B – Dolní Újezd
  • Libišany – Tatenice
  • Přelouč – Vysoké Mýto B
  • Zámrsk – Rosice nad Labem
  • Ústí nad Orlicí B – Žamberk
  • Letohrad B – FC Jiskra 200

Dorost:

Sokol Moravany/Dašice – SK Polička/Sokol Bystré

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 02.04.2022 v 10:00 hodin.
Rozhodčí: Štancel Miroslav.

Program kola:

  • Letohrad – Choceň
  • Ústí nad Orlicí – Česká Třebová
  • Heřmanův Městec – Holice
  • Prosetín/Holetín – Pardubičky
  • MFK Chrudim B – Přelouč/Semín
  • Hlinsko – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Lanškroun – Moravská Třebová

Dorost doma na body nedosáhl

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – TJ Lanškroun 1:5 (1:3)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.

Branky: 25. Mitáš Jakub (pen.) – 33. Zelinka Lukáš, 34. Ďuriš Tomáš, 44. Borovský Matěj, 54. Ďuriš Tomáš,

86. Lušovjan Filip


Program oddílu:

Muži „B“:

Sokol Staré Město – SK Polička „B“

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 26.03.2022 v 15:00 hodin.
Rozhodčí: Štusák Antonín – Urban Jaroslav, Hnát Leoš.

Program kola:

  • Moravská Třebová „C“ – Vendolí
  • Koclířov – Sebranice
  • Městečko Trnávka – Čistá

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – TJ Lanškroun

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 26.03.2022 ve 12:30 hodin. (Hřiště číslo 2)
Rozhodčí: Schuch Josef.

Program kola:

  • Pardubičky – Ústí nad Orlicí
  • Holice – Přelouč/Semín
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Prosetín/Holetín
  • Česká Třebová – Letohrad
  • Moravská Třebová – MFK Chrudim B
  • Heřmanův Městec – Hlinsko
  • Choceň – Moravany/Dašice

Dorost z Chrudimi body nepřivezl

Dorost:

MFK Chrudim „B“ – SK Polička/Sokol Bystré 10:0 (4:0)

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu. Hřiště Slatiňany.


Dorost po podzimu:

Dorost: Krajský přebor U-19

Zdroj: vysledky.com

Program oddílu

Muži „A“:

SK Polička „A“ – SK Vysoké Mýto „B“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání v Sobotu 30.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Doskočil Radim – Kerhát Patrik, Jureček Michal. Delegát: Šimek Zdeněk.

Program oddílu:

  • Lázně Bohdaneč – Ústí nad Orlicí B
  • Žamberk – Letohrad B
  • Rosice nad Labem – Libišany
  • Tatenice – Přelouč
  • Dolní Újezd – Zámrsk
  • FC Jiskra 2008 – Svitavy B

Muži „B“:

SK Polička „B“ – SFC Koclířov

Mistrovský zápas SELECT III. třída mužů okresu Svitavy.
Začátek utkání v Sobotu 30.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Brychta Josef – Jakubec Josef, Šenkýř Jiří.

Program kola:

  • Sebranice – Třebařov
  • Čistá – Staré Město
  • Vendolí – M. Trnávka

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – SK Holice

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání v Sobotu 30.10.2021 ve 12:00 hodin.
Rozhodčí: Doskočil Radim – Kerhát Patrik, Jureček Michal.

Program kola:

  • Moravany/Dašice – Heřmanův Městec
  • Letohrad – Hlinsko
  • Holice – Polička/Bystré
  • Ústí nad Orlicí – Prosetín/Holetín
  • Přelouč/Semín – Česká Třebová
  • MFK Chrudim B – Pardubičky
  • Lanškroun – Litomyšl/Dolní Újezd
  • Moravská Třebová – Choceň

Dorost doma hrál s Moravskou Třebovou bez branek

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – SKP Slovan Moravská Třebová 0:0

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.


Program oddílu:

Muži „A“:

SK Vysoké Mýto „B“ – SK Polička „A“

Mistrovský zápas I.A třídy mužů.
Začátek utkání ve Čtvrtek 28.10.2021 ve 14:30 hodin.
Rozhodčí: Šlor, Nováková, Pagáč. Delegát: Suchý Miloš.

Program kola:

  • Přelouč – Tatenice
  • Libišany – Rosice nad Labem
  • Zámrsk – Dolní Újezd
  • Svitavy B – FC Jiskra 2008
  • Letohrad B – Žamberk
  • Ústí nad Orlicí B – Lázně Bohdaneč

Dorost:

SK Polička/Sokol Bystré – SKP Slovan Moravská Třebová

Mistrovské utkání SELECT Krajský přebor dorostu.
Začátek utkání ve Čtvrtek 28.10.2021 ve 12:00 hodin.
Rozhodčí: Schejbal Pavel – Hnát Leoš, Mačát Emil.

Program kola:

  • Pardubičky – Lanškroun
  • Hlinsko – Ústí nad Orlicí
  • Litomyšl/Dolní Újezd – Moravany/Dašice
  • Heřmanův Městec – Letohrad
  • Česká Třebová – MFK Chrudim B
  • Choceň – Přelouč/Semín
  • Prosetín/Holetín – Holice