Jak se vydařil turnaj přípravce ?

Starší přípravka :

STARŠÍ PŘÍPRAVKA V JABLONNÉM NAD ORLICÍ- 1.10.2011

Velice silně obsazený turnaj jsme absolvovali bez nejlepšího střelce týmu – Karolíny Mužíkové, a hned v úvodním zápase se projevilo, jak hodně kluci na ni spoléhají, protože to byl asi nejslabší výkon týmu za celou sezonu. Bez bojovnosti a bez ohrožení branky soupeře. Kluci si pak uvědomili, že takhle to prostě nejde a vybojovali cennou remízu s velice silným Lanškrounem a poslední zápas byl soupeř o jeden gól šťastnější.

Branka :  Hynek

Sestava Poličky : Lajžner, Valouch, Demel, Hynek, Dospíšil, Slezák, Češka, Tůma, Tom, Pejchar, Sotona

Trenéři : Karlík Jan, Lajžner Roman

Mladší přípravka :

Kdyby žil pan Hitchcock a navštívil turnaj přípravek lepší scénář ke svým hororům by stěží napsal. Myslím, že zlatý globus přinejmenším za scénář by ho neminul. Nic pro slabé povahy.

V prvním matchi jsme se utkali s domácím celkem Jablonného. Hezký svižný začátek. 1.půli máme ve své režii a po zásluze se ujímáme vedení 1:0. I začátek 2.půle je vcelku vyrovnaný, ale s blížícím se koncem zápasu nás domácí sevřeli do kleští. Hráči bojují zuby nehty, ale v poslední minutě domácí se štěstím vyrovnávají.

Druhý zápas s Lanškrounem byl hodně vyrovnaný. Jako na tenise Nadal – Federrer. Dopředu, dozadu. Jako v anglické lize. Hráči jezdí ,,Po zadečku“ do posledních sil. Tedy obě mužstva. Proto remíza 1:1. Mužstvo neposlala do kolen neproměněná penalta a bojovalo dál.

Do třetice všeho „remízového“. Míč máme častěji na svých kopačkách, ale soupeř hrozí velmi nebezpečnými brejky a po jednom z nich se ujímá vedení. Ve druhé půli máme velký tlak, ale chybí klid v koncovce. Máme ještě síly na vstřelení golu? Za přispění skvělých fanoušků hráči ždímou poslední kapky sil, nutí soupeře k chybám a na konec k vlastnímu golu – 1:1. Skvělý kolektivní výkon. V tomto turnaji se představila nová akvizice Jindřich Červený a ukázal, že bude platným hráčem týmu.