Turnaj přípravek v Lanškrouně

Starší přípravka :

STARŠÍ PŘÍPRAVKA V LANŠKROUNĚ

V sobotu 8.10. zajížděla přípípravka k dalšímu mistrovskému turnaji do Lanškrouna.

V prvním zápase, do kterého naši borci nenaskočili jako tradičně ještě napůl spící, ale plni odhodlání zvítězit ,jsme se utkali s celkem z Litomyšle. Touha po vítězství byla na našich svěřencích znát a poločas, který jsme vyhráli 4:0 to dokazoval. Do druhého poločasu však nastoupil jiný, uchlácholený celek a záhy soupeř čtyřgólové manko dohnal. V infarktovém závěru jsme vstřelili ještě jednu branku a zápas tak dotáhli do vítězného konce.

V druhém zápase s domácím celkem jsme podali dobrý  a zodpovědný výkon, avšak v útočné fázi ,ať jsme se snažili sebevíc, to prostě v sobotu moc nešlo(není každý den posvícení) a tak jsme prohráli 2:0.

Ve třetím zápase proti Ústí jsme prohrávali už 3:0, ale rodiče a zároveň naši fanoušci,  ještě přidali na skandování a vybičovali naše borce k výbornému výkonu, který vedl ke snížení na 3:2. Soupeři nastali perné chvilky a každou chvíli to zavánělo vyrovnávající brankou. Pak přišel rychlý brejk soupeře, po kterém jsme dostali čtvrtý gól a to nás srazilo na kolena. Soupeř poté skóroval ještě jednou  a po závěrečném hvizdu se radoval z vítězství 5:2.

Branka :

Sestava Poličky : Lajžner, Demel, Valouch, Češka, Hynek, Sotona, Mužíková, Slezák

Trenéři : Kozel Michal, Lajžner Roman

Mladší přípravka :

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA V LANŠKROUNĚ

Letní dny nás opustily a turnaj se odehrál v citelném chladu a občasném dešti. I tak naši mladíci nezanechali špatný dojem, i když tentokrát se nám výsledkově nedařilo, ale o výsledky přece nejde.

První nás čekalo derby s Litomyšlí a již tradičně s tímto soupeřem zahajujeme zápas smrští neproměněných šancí a soupeř toho využívá (0:1). V druhé půli šťastně vyrovnáváme a pokračujeme v ofenzivě.V závěru zapomínáme za obranou volného hráče. Na zvrat už je pozdě.

Další nás čekal match s hostitelským Lanškrounem. Začátek zápasu a celou půli takřka prospíváme. Soupeř nás jasně přehrává. Po přestávce se herně zvedáme. A když soupeř nepromění penaltu máme blízko k vyrovnání. Málo důrazu před brankou nám to nedovolí.

Jako poslední jsme změřili síly s Ústím. Tento soupeř je asi nad síly všech mužstev. Přesto to byl nejpovedenější zápas našeho mužstva na turnaji. V bojovnosti a nasazení se hráči nenechali zahanbit. Nutno pochválit strážce naši svatyně.